2020-08-11 09:51
,,Gerumas šildo” nominantai

,,Kražantės“ progimnazijoje jau tapo gražia tradicija pasibaigus pusmečiui kiekviename klasės kolektyve išrinkti ,,Gerumas šildo“ nominantus. Laimėtojai apdovanojami atminimo ženkleliais.

Už mandagumą, pagalbą klasės draugams, nuoširdumą  apdovanotos šios mergaitės: Paulina Černiavskytė 1a, Paulina Karbauskaitė 1b, Paulina Keitlin Razminaitė 2a, Kamilė Butkutė 3a, Sofija Norvaišaitė 3b.

Už draugiškumą, pagarbą kitiems, gražų bendravimą pagerbti šie mokinukai: Nojus Jasulaitis 2b, Karolis Mikšas 3c, Kajus Terminskas 4b, Eitmantis Kasparas 5a, Marijus Ralys 5b, Ernestas Jurevičius 7a, Vilius Sinkevičius 7b.

Už nesavanaudiškumą, geranorišką pagalbą, atsakingumą atminimo ženkleliai įteikti  šios mokinėms: Ugnei Vasiliauskaitei 4a, Vaidai Petravičiūtei 4c,  Godai  Rukšytei 6a, Monikai Baltrušaitytei 6b, Emilei  Valčiukaitei 8a, Neringai Urbelytei 8b.

Džiugu, kad daugelis progimnazijos mokinių kas kartą pretenduoja  gauti ,,Gerumas šildo“ ženklelius.