2019-10-16 20:37
Meniu
Facebook
Facebook
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
Comenius
Comenius
Olweus
Comenius
dofE
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
eTwinningo
eTwinning
Mukis
BMT
Bendroji informacija apie mokyklą

Mokyklos pavadinimas: Kelmės „Kražantės“ progimnazija

Mokyklos tipas: progimnazija

Juridinio asmens kodas: 190091812

Steigėjas, savininkas (dalininkai): Kelmės rajono savivaldybės taryba

Mokomoji kalba: lietuvių

Mokymo forma: dieninė

Mokyklos adresas: Vytauto Didžiojo 110, Kelmė (Vaizdas žemėlapyje)

Pašto kodas: LT - 86140

El. pašto adresas: krazantesprogimnazija@gmail.com

Telefonas: 8 (427) 61193

Mokyklos direktorius: Laima Simėnienė

Naujienos
Mokytojų diena 2019Parašyta 2019-10-08
KARTAIS BĖGIMAS TURI PRASMĘ...Parašyta 2019-10-01
Tyrėjų naktis 2019Parašyta 2019-09-30
Europos kalbų dienos minėjimasParašyta 2019-09-30
PASAULINĖ APLINKOS TVARKYMO DIENAParašyta 2019-09-23
Mokytojų stažuotė Vokietijoje pagal tarptautinį projektą Erasmus+...Parašyta 2019-09-23
Mokslo ir žinių šventė ,,Kražantės” progimnazijojeParašyta 2019-09-16
Padėkos diena 2019Parašyta 2019-08-21
Kelionė po sauleParašyta 2019-06-06
Prasminga išvyka į VilniųParašyta 2019-06-06
Skubi informacijaParašyta 2019-06-05
„Kražantės“ progimnazija UNIC projekteParašyta 2019-06-04
Gerb. mokytojau,Parašyta 2019-06-03
TARPTAUTINIS PREVENCINIS RENGINYS, VARŽYTUVĖS „VISOS PASAKOS BAIGI...Parašyta 2019-05-30
„Kūlverstuko“ lopšelyje-darželyje įvyko konferencija-forumas ...Parašyta 2019-05-14
LMS pavasario forumeParašyta 2019-05-02
Mokykla visiemsParašyta 2019-05-02
PadėkosParašyta 2019-05-02
Pasaulis ant palangėsParašyta 2019-05-02
Pavasarinės išvykosParašyta 2019-05-02
Lituanistiniuose renginiuoseParašyta 2019-05-02
„Vibelift“Parašyta 2019-05-02
Kasmetinis pradinukų susitikimas „Kražantės“ progimnazijojeParašyta 2019-05-02
Mokyklų žaidynių trikovės prizininkaiParašyta 2019-05-02
Vokiečių kalbos konferencijaParašyta 2019-04-17
19-oji vokiečių kalbos šventėParašyta 2019-04-17
Nordplus Junior projekto dalyvių vizitas LietuvojeParašyta 2019-04-10
,,The Best US Songs” III vietaParašyta 2019-04-08
Respublikinis piešinių konkursas „Mano svajonė“ Parašyta 2019-04-05
Pasaulinė autizmo dienaParašyta 2019-04-03
Mokytojų diena 2019

Spalio 4 dieną mokinių parlamentas, vadovaujamas direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jurgitos Seselskienės, išradingai  pasveikino mokytojus Tarptautinės mokytojų dienos proga.

Prieš pamokas  mokytojai turėjo pasitikrinti sveikatą ,,gydytojų” komisijoje, sudarytoje iš daugybės gydytojų:  šeimos, psichologo, traumatologo, okulisto, kardiologo, neurochirurgo. Po patikros visi ,,pacientai”  nukreipti  į improvizuotą, kvepiančią žolelėmis  ir relakso muzikos pilną, sanatoriją mokytojų kambaryje.

Mokytojus sveikino  mokyklos vadovai, tėveliai, seimo nario Juozo  Rimkaus  padėjėja  Janina Skeberdienė.

Mokytojų kolektyvas  visiems nuoširdžiai dėkoja už puikią, nuotaikingą šventę.

                  Asta Stulpinienė

Vaizdai čia


KARTAIS BĖGIMAS TURI PRASMĘ...

Rugsėjo 27 dieną mūsų mokyklos bendruomenė jau 6-ąjį kartą dalyvavo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ organizuojamame SOLIDARUMO BĖGIME 2019. Visi bėgo tam, kad pasaulį padarytų geresne vieta gyventi – kartu šventė solidarumą ir rinko paramą tiems, kam jos labiausiai reikia.

Šių metų bėgimo metu surinktos lėšos bus skirtos organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti bei padėti Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose gyvenantiems vaikams su negalia.

Per penkerius Solidarumo bėgimo metus surinkta parama padėjo tūkstančiams Lietuvos vaikų 47 organizacijos „Gelbėkit vaikus“  vaikų dienos centruose visoje Lietuvoje bei sukūrė daug pozityvių pokyčių ir už Lietuvos ribų. Zambijos Chikabuke miestelio bendruomenė džiaugiasi įrengtu medicinos punktu, Mikutos kaimo mokyklos vaikai – mokykliniais reikmenimis, o Rusijos okupuotose Luhansko ir Donecko srityse gyvenantys Ukrainos vaikai saugiai žaidžia Lietuvos vaikų ir organizacijos „Gelbėkit vaikus“ pastangomis įrengtose žaidimų aikštelėse.

Solidarumo bėgimą jau keletą metų iš eilės globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, palaiko Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Ukrainos ambasada Lietuvoje.

Šį kartą mes surinkome 255 eurus ir nubėgome daug kilometrų. Dėkojame visiems renginio dalyviams ir organizatoriams už prasmingą laiką kartu.! Džiaugiamės už mokinių savanorystę: Amirai Lindaitei ir Karolinai Iždonaitei už paramos rinkimą ir Vestai Dumskytei už įsimintinas nuotraukas.

                 Bėgimo organizatoriai: kūno kultūros mokytojai Sigitas Siliūnas ir Gintaras Strelkauskis, socialinė pedagogė Asta Trijonienė.Tyrėjų naktis 2019

Šiemet jau 15-ąjį kartą Europoje švenčiama Tyrėjų naktis. Renginys tradiciškai vyksta paskutinį rugsėjo penktadienį ir visuomenei atveria paslaptingas mokslo įstaigų bei tyrimų laboratorijų duris.

,,Kražantės progimnazijoje daug mokinių, kurie mėgsta tyrinėti ir eksperimentuoti.  Rugsėjo 27 dienos vakare į mokyklą skubėjo penktokai ir jų tėveliai, norintys dalyvauti Tyrėjų nakties renginyje, kurį organizavo Gamtos mokslų gabių vaikų mokyklėlės nariai ir jų mokytoja Ilona Sutkienė. Renginio metu buvo stebimi ir aptariami filmai apie kosmonautų kasdienybę kosmose, žaidžiami intelektiniai žaidimai. Gamtos mokslų mokytojos: Violeta Šniaukštienė (fizika),  Loreta Dukauskienė (chemija) ir Ilona Sutkienė (biologija) kartu su mokiniais demonstravo įvairius eksperimentus. Jaunųjų tyrėjų būrelio nariai stebino savo išradingumu ir  renginio svečius įtraukė į patyrimines veiklas.

Džiaugiamės, kad mokyklos nepamiršta ir renginyje noriai dalyvauja ir buvę mokiniai. Dėkojame  mokinių tėveliams už atvykimą ir dalyvavimą.             

   Ilona Sutkienė    

Vaizdai čia     


Europos kalbų dienos minėjimas

Rugsėjo 26 dieną ..Kražantės” progimnazijoje paminėta Europos kalbų diena, To renginio metu mokiniai ant sulankstytų lėktuvėlių rašė įvairių Europos kalbų pasisveikinimo žodžius ir piešė šalių vėliavėles. 

             Lėktuvėliai ir piešiniai, kuriuos kūrė mokinukai ir mokytoja Irena Sabaitytė eksponuojami progimnazijos antrojo aukšto fojė.

                                                                                                                            Asta Stulpinienė

Vaizdai čia


PASAULINĖ APLINKOS TVARKYMO DIENA

Rugsėjo 20 dieną visoje Lietuvoje minima „Pasaulinė aplinkos tvarkymo diena“.
Organizacija „Darom“ ėmėsi iniciatyvos būti šios iniciatyvos lydere pasaulyje ir organizuoti flashmob‘ą (sąspietį), kurio metu siekiama atkreipti visų dėmesį į aplinkos užterštumo problemą.

Mūsų mokykla kartu su 148 šalies mokyklomis prisijungė prie šios iniciatyvos. Klasės valandėlių metu mokiniai aptarė, kaip mes visi esame susiję su gamtos apsauga, sukūrė plakatus. Mokyklos kieme, susikibę už rankų į Gyvąją grandinę, prisiminė savo ilgametį indėlį švarinant Kražantės upės pakrantes ir pušyną. Pasidžiaugė, kad kasmet šiukšlių vis mažėja.

O kaip gi flashmob‘as be šokio? 3b klasės mokiniai pakvietė visus į bendrą ir smagų šokį.
Prasminga iniciatyva, gera nuotaika ir bendrystė – susibūrimas pasiteisino su kaupu!

Renginio organizatorės: Jurgita Seselskienė, Ilona Sutkienė, Lina Šimkevičienė, Asta Trijonienė, Dalia Balčiūnienė.


Asta Trijonienė

Vaizdai čia


Mokytojų stažuotė Vokietijoje pagal tarptautinį projektą Erasmus+ ,,United through musIC’’

Kelmės ,,Kražantės” progimnazijoje vykdomas ERASMUS +projektas ,,United through musIC’’, projekto veikos trukmė 2018-2020m.m.

           Rugsėjo 10-13 dienomis projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Ilona Sejūnienė ir muzikos mokytoja Jolanta Jakubauskienė buvo išvykusios į kvalifikacijos kėlimo stažuotę Vokietijoje, ten susitiko su projekto partneriais pedagogais iš Italijos,Vengrijos,Lietuvos ir Vokietijos.

          Mokytojos lankė ir stebėjo darbą pamokose, dalijosi darbo patirtimi, ieškojo idėjų, kurias galės pritaikyti savo darbe. Mokytojai lankėsi Pfalzinstitut für Hören und Kommunikation Augustin-Violet-Schule Frankenthal mokykloje,Frankenthal mieste Vokietijoje. Mokykloje mokosi vaikai, kurie turi klausos negalias.Tai specialiųjų poreikių mokykla. Stažuotės dalyvės  stebėjo, kaip atliekama ir fiksuojama tokių mokinių pažanga. Mokinių pasiekimų ir pažangos vertinimas – kriterijais grįstas ugdymosi ir mokymosi stebėjimas ir grįžtamasis ryšys, informacijos apie mokymosi procesus ir rezultatus rinkimas ir kaupimas, interpretavimas ir naudojimas mokymo ir mokymosi kokybei užtikrinti.

        Vizito metu mokytojos keliavo po šalį, pažino kultūrą bei tradicijas, tobulino kalbinius užsienio kalbų įgūdžius.
                                                                                                                             Ilona Sejūnienė

Mokslo ir žinių šventė ,,Kražantės” progimnazijoje

Į 2019 metų Mokslo ir žinių šventę ,,Kražantės” progimnazijoje susirinko 393 mokiniai, jų mokytojai ir specialieji pedagogai bei mokinukų tėveliai.

            Skambant ,,Kražantės” progimnazijos himnui aštuntokai į šventę atlydėjo pirmokus. Vyriausieji mokyklos mokiniai į mokyklos kiemą atnešė Lietuvos bei mokyklos vėliavas.  Mokyklos bendruomenę su prasidedančiais mokslo metais sveikino Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jokubauskas, ,,Kražantės” progimnazijos direktorė Laima Simėnienė, direktoriaus pavaduotojos ugdymui: Jurgita Seselskienė, Regina Dovidaitienė. Po sveikinimo jie įteikė atminimo dovanėles patiems mažiausiems mokinukams bei progimnazijos naujokams. Pirmokėliai padeklamavo eilėraštuką apie rudenėlį (ruošė Jovyta Akstinienė ir Laima Antanaitienė).  

            Paminėjus Baltijos kelio 30-metį, į dangų pakilo trys dangaus žibintai, simbolizuojantys Lietuvos trispalvę ir vaikų svajones. Po pirmosios šventinės pamokos visi norintys fotografavosi prie ,,Kražantės” progimnazijos foto sienos.

           Saulėta ir džiugi Mokslo ir žinių šventė yra puikus startas sėkmingiems 2019-2020 mokslo metams.

                                                                                                                      Asta Stulpinienė


Vaizdai čia


Padėkos diena 2019

Birželio 27 dieną ,,Kražantės" progimnazijos šventėje ,,Padėka 2019" padėkos raštais apdovanoti geriausi progimnazijos mokiniai, rajoninių, regioninių ir respublikinių konkursų nugalėtojai, juos ugdantys pedagogai, vaikų tėveliai. Šio vakaro metu paskelbta Kelmės ,,Kražantės" progimnazijos metų mokinio nominacija ,,Mokyklos garbė" (piniginį prizą įsteigė ūkininkė Raimonda Baracevičienė). Ji įteikta 8a klasės mokinei Saulei Jankeliūnaitei, daugelio dalykinių olimpiadų, konkursų laimėtojai.

        Tradicinį dėkingumo vakarą parengė ir vedė progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Jurgita Seselskienė. Ji kalbėjo apie švelnumą, kurio reikia bet kuriuo metų laiku. Gamta moko mus jaukumo ir jautrumo švelniai berdama snaiges, praskleisdama gėlių žiedus, šiurendama rudenio lapus ar gaivindama pavasariniu lietumi. Sveikinimo žodžius progimnazijos bendruomenei tarė progimnazijos direktorė Laima Simėnienė ir direktoriaus pavaduotoja Regina Dovidaitienė.

        Jaukiai  mokytojos Daivos Vaičiulienės išpuoštoje aktų salėje visi buvo puikios nuotaikos, šypsojosi, o dauguma mokinių ir tėvelių džiaugėsi  jau ne pirmą kartą dalyvaujantys šioje šventėje ir  tiki, kad galės dar ne kartą į ją ateiti.

                                                                                                                                                              Asta Žičkienė

Vaizdai čia


Kelionė po saule

,,Kelionė po saule“. Taip vadinosi „Kražantės“ progimnazijos baigiamasis mokyklos meno kolektyvų koncertas. Atnaujinta tokio renginio tradicija po penkerių metų grįžo į renovuotą Kelmės Kultūros centrą, nudžiugindama meną mylinčius mokinius, mokytojus ir jų tėvelius.

         Koncerto metu scenoje pasirodė 110 mokinių. Vaikai šoko, dainavo, deklamavo, vaidino, akimis ieškodami žiūrovų salėje savo artimųjų, švytėdami šypsenomis ir nuoširdumu. ,Kelionės po saule idėja gyvenimas yra kelionė, pilna kaitos ir įspūdžių, tam tinka visos transporto priemonės ir prasidedanti vasara. Pasirodymui mokinius ruošė ,,Kražantės“ progimnazijos mokytojai: Lina Šimkevičienė, Laima Antanaitienė, Alma Paulauskienė Asta Žičkienė, Jolanta Jakubauskienė, Nijolė Vengelienė, Evaldas Antanaitis, Daiva Vaičiulienė, Ilona Sėjūnienė, Laima Dockevičiūtė ir direktoriaus pavaduotoja Jurgita Seselskienė

      Po koncerto mokiniams, tėvams ir mokytojams dėkojo mokyklos direktorė Laima Simėnienė, direktoriaus pavaduotojos Regina Dovidaitienė ir Jurgita Seselskienė bei tėvų komiteto atstovai: Andrius Seselskas bei Asta Trijonienė.

       Kaip gera tokiu nuotaikingu renginiu pasitikti vasarą, sulaukti šiltų katučių, džiaugtis sujaudintų tėvų, artimųjų bei mokytojų dėmesiu.

                                                                                    Amira Lindaitė, 6a klasės mokinė


Vaizdai čia


Prasminga išvyka į Vilnių

Tarptautinės vaikų dienos išvakarėse Kelmės MOPT socialinio vaikų dienos centro auklėtiniai lankėsi Prezidentūroje. Kartu su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite jie dalyvavo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ trejų metų gimtadienio piknike, kuris vyko Prezidentūros kiemelyje. Prezidentė įteikė kampanijos ženklą tiems žmonėms, kurie savo darbais prisidėjo prie jos vykdymo. Šios kampanijos metu didžiausias dėmesys buvo skiriamas vaikams, jos tikslas – siekti, kad vaikai būtų saugūs, laimingi, nepatirtų smurto. Prezidentė džiaugėsi matydama tiek daug laimingų, besišypsančių vaikų, atvykusių iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Ji tikisi, kad kampanija savo darbą tęs ir ateityje, nes ši prasminga veikla, apjungianti tiek daug žmonių, teikia daug džiaugsmo mažiesiems.

Kartu su „Už saugią Lietuvą“ partneriais gražia švente džiaugėsi didžiulis būrys  vaikų, atvykusių iš partnerių įsteigtų vaikų dienos centrų. Penkiolika iš jų buvo „Kražantės“ progimnazijos mokiniai. Vaikai džiaugėsi šventėje matydami tiek daug žymių žmonių. Piknike koncertavo Jurga Šeduikytė, Vidas Bareikis, Maksas Melmanas. Renginyje dalyvavo ambasadoriai Jonas Nainys, broliai Algirdas ir Remigijus Gataveckai, Beata Nicholson, Algirdas Kaušpėdas, Andrius Tapinas ir kt. Kokia laimė vienoje vietoje ne tik  matyti tiek žvaigždžių, bet ir galimybė fotografuotis su jomis! Visi vaikai jautėsi svarbūs, laimingi. Vaikams vaišes dovanojo „LIDL“ ir „Circle K“.

Daug Lietuvos gyventojų patikėjo šia gražia ir prasminga kampanijos „Už saugią Lietuvą“ idėja, kurios tikslas mažinti smurtą, žalingas priklausomybes, savižudybes, skatinti vaikų globą šeimose ir įvaikinimą. Jos dėka mūsų dienos centro socialiai remtinų šeimų vaikai turėjo galimybę vykti  į vaikų vasaros poilsio stovyklas, įsikūrusias įvairiose Lietuvos vietose ir ten įdomiai ir turiningai leisti laiką.

Po pikniko Prezidentūroje neskubėjome vykti namo. Draugiškai užkopėme į Gedimino pilies bokštą, aplankėme Vilniaus arkikatedrą, linksminomės batutų parke. Vakare pilni įspūdžių, pavargę, bet laimingi grįžome namo.

Esame dėkingi Prezidentei, kampanijos partneriams, kurie rūpinasi vaikais ir žino, kad šalies ateitis priklausys tik nuo vaikų.

 

Pradinių klasių mokytoja, MOPT vaikų dienos centro auklėtoja Genovaitė Somaitė


Vaizdai čia

 


Skubi informacija
DĖMESIO! Vadovaudamiesi 2011 m. rugpjūčio 10 d. Lietuvos higienos norma HN 21:2017 „Mokykla, vykdanti bendrojo ugdymo programas. Bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“ Nr. V-773, 51.1 punktu dėl oro temperatūros klasėse, kabinetuose, aktų salėje, birželio 5 d. (šiandien) trumpinamos pamokos 1–8 klasių mokiniams. Jos baigsis 12 val.
Puslapis 1 iš 64 1 2 3 4 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.00 - 11.45
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.05 - 13.50
7 pamoka 13.55 - 14.40
Copyright © 2009-2014 Kelmės Kražantės progimnazija
2417676 Kelmės Kražantės progimnazija Unikalių apsilankymų

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor