2017-04-30 06:18
Meniu
Facebook
Facebook
Dienos informacija
Vardadienius švenčia:
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
Comenius
Comenius
Olweus
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
Mukis
BMT
Bendroji informacija apie mokyklą

Mokyklos pavadinimas: Kelmės „Kražantės“ progimnazija

Mokyklos tipas: progimnazija

Juridinio asmens kodas: 190091812

Steigėjas, savininkas (dalininkai): Kelmės rajono savivaldybės taryba

Mokomoji kalba: lietuvių

Mokymo forma: dieninė

Mokyklos adresas: Vytauto Didžiojo 110, Kelmė (Vaizdas žemėlapyje)

Pašto kodas: LT - 86140

El. pašto adresas: krazantesprogimnazija@gmail.com

Telefonas: 8 (427) 61193

Mokyklos direktorius: Laima Simėnienė

Naujienos
Trečia vieta viktorinoje „PAVASARIO SAULĖ NUŠVITO MEILIAI...“Parašyta 2017-04-27
Lengvosios atletikos trikovės varžybosParašyta 2017-04-27
Sėkmė šokių varžytuvėseParašyta 2017-04-25
,,Kražantės" progimnazijos bendruomenė rinkosi į talkąParašyta 2017-04-11
„Legendos niekada nemiršta“Parašyta 2017-04-03
Kvietimas į talkąParašyta 2017-04-03
„ Jaunasis talentas 2017"Parašyta 2017-04-02
Paminėta pasaulinė Žemės dienaParašyta 2017-03-27
,,Gražiausia sekundė"Parašyta 2017-03-23
Rašiniai apie taikąParašyta 2017-03-23
Anglų kalbos proto mūšisParašyta 2017-03-22
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventė „Kražantės“ progimnazijojeParašyta 2017-03-14
Lietuvių kalbos protmūšis, skirtas Kalbos kultūros metamsParašyta 2017-03-09
„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“Parašyta 2017-03-06
Gruodžio – vasario mėn. nominantaiParašyta 2017-03-06
Mano teisės ir pareigosParašyta 2017-03-05
Angliškos dainos konkursasParašyta 2017-03-05
Pradinukų tarpklasinės šaškių varžybosParašyta 2017-03-01
UžgavėnėsParašyta 2017-03-01
Konferencijos ,,Noriu žinoti" jubiliejusParašyta 2017-02-24
Ir žodžiai turi sparnusParašyta 2017-02-20
Šventėme NepriklausomybęParašyta 2017-02-17
3-4 kl. matematikos olimpiadaParašyta 2017-02-17
2-oji vieta estafetėseParašyta 2017-02-14
KvietimasParašyta 2017-02-12
Naudingas lankstinukasParašyta 2017-02-12
Rajoninės ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs” varžybosParašyta 2017-02-09
,,Ir žodžiai turi sparnus"Parašyta 2017-02-08
Rajoniniame meninio skaitymo konkurseParašyta 2017-02-08
Dėmesio!Parašyta 2017-01-31
Trečia vieta viktorinoje „PAVASARIO SAULĖ NUŠVITO MEILIAI...“

Balandžio 25 dieną mūsų mokiniai dalyvavo gamtosauginėje viktorinoje „PAVASARIO SAULĖ NUŠVITO MEILIAI...“, kuri vyko Liolių pagrindinėje mokykloje. Mūsų vyriška komanda: Ainaras Kazlauskas, Jonas Seselskas, Paulius Eitmantis, Neimantas Meškauskas ir Jostautas Sakas  ( mokyt. Ilona Sutkienė) drąsiai susirungė su vyresniais priešininkais, pagrindinių mokyklų atstovais,  ir laimėjo trečiąją vietą.


Vaizdai čia


Lengvosios atletikos trikovės varžybos

Balandžio 26 d. Tytuvėnų gimnazijos stadione vyko rajoninės lengvosiosios atletikos trikovės varžybos. Sportininkai metė kamuoliuką, šoko į tolį, bėgo 30 m atstumą. Jaunieji ,,Kražantės” progimnazijos sportininkai: Justas Augustis, Titas Bruožis, Tomas Noordman, Gytis Kislauskas, Matas Gvidas Černeckis, Erikas Butkus, Žaneta Dzimidaitė, Džastina Iždonaitė, Amira Lindaitė, Vakarė Navickaitė, Urtė Seselskaitė, Dangė Leščinskytė - puikiai varžėsi su keturių rajono mokyklų sportininkais ir iškovojo I-ąją vietą ir 13 asmeninių diplomų. Komanda apdovanota taurėmis ir medaliais. Progimnazijos jaunųjų sportininkų komanda įgijo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse varžybose, kurios vyks gegužės 10 d. Utenos stadione.


Vaizdai čia


Sėkmė šokių varžytuvėse

Balandžio 20 dieną Kelmės meno mokyklos salėje vyko folklorinių šokių varžytuvės ,,Mažoji patrepsynė 2017“, kurioje dalyvavo ir Kelmės „Kražantės“ progimnazijos šokėjai.  Šešios šokėjų poros pasirodė puikiai.

Konkursui reikėjo išmokti šokti 6 lietuvių liaudies šokius. Šokėjai penkis konkursinius šokius atliko labai nuotaikingai ir nepriekaištingai, buvo komisijos pastebėti ir išrinkti į geriausiųjų penketukus. Šokėjus lydėjo sėkmė, tad 3 poros – Urtė Butautaitė ir Tomas Noordman, Gabija Povilaitytė ir Mykolas Karyzna, Urtė Levickaitė ir Rokas Karpavičius – tapo  laureatais.  Jie  atstovaus Kelmės rajono šokėjams respublikinėse folklorinių šokių varžytuvėse ,,Patrepsynė 2017“.   

Diplomantais tapo Atėnė Vilkočiūtė ir Matas Gvidas Černeckis, Milda Jankūnaitė ir Benas Musneckis.  Padėkos raštą gavo Fausta Karpenkaitė ir Erikas Butkus. Vaikai buvo apdovanoti nugalėtųjų diplomais ir šokoladais.

L. Šimkevičienė,,Kražantės" progimnazijos bendruomenė rinkosi į talką
Balandžio 8 d. ,,Kražantės" progimnazijos bendruomenė rinkosi į talką. Mokyklos mokiniai, jų tėvai, mokytojai pradėjo įgyvendinti projektą ,,Kražantės" progimnazija buria bendruomenę". Mūsų svajonė - įrengti mokiniams poilsio aikštelę mokyklos kieme. Džiaugiamės bendruomenės nariais, skyrusiais savo laisvalaikį grožio kūrimui  visos progimnazijos vaikų  gerovei. ​
Ačiū mamoms ir tėčiams, vaikams ir mokytojams už nuoširdų palaikymą ir darbą kartu. Kiekvienas iš mūsų vieną dieną su pasididžiavimu ištars: ,,Ir aš stengiausi, kad ši svajonė taptų tikrove".

Vaizdai čia

„Legendos niekada nemiršta“

Kovo 31 d. Tytuvėnuose  vyko 10-asis rajoninis angliškos dainos konkursas „Legendos niekada nemiršta“.

 „Kražantės“ progimnazijai  šiame renginyje  atstovavo 7a klasės mokinės Elzė Valčiukaitė ir Digna Širkutė. Duetas atliko grupės „Spice Girls“ dainą „Wannabe“, už kurios atlikimo  profesionalumą pelnė specialųjį prizą.  Dainuoti   mokines mokė  progimnazijos anglų k. mokytoja N. Bielskienė ir muzikos mokytoja J. Jokubauskienė.

Džiaugiamės  dueto pergale  ir linkime  kuo didžiausios sėkmės kituose konkursuose.

 

N. Bielskienė

Vaizdai čia
Kvietimas į talką

                                                   Mieli tėveliai, mokiniai ir mokytojai!


           Esame didžiausia Kelmės rajono mokykla. Mūsų daug, todėl ir mūsų svajonė didelė – įrengti poilsio aikštelę vaikams mokyklos kieme. Džiugu, jog pradedame pirmuosius darbus – kasime stilizuotą ,,upę“. Balandžio 8 d. 10 val. ,,Kražantės“ progimnazijos bendruomenę kviečiame į talką. Prašytume atsinešti savo darbo įrankį – kastuvą, o gerą nuotaiką gryname ore garantuojame. Labai laukiame Jūsų mokyklos kieme. Kiekvienas iš mūsų vieną dieną su pasididžiavimu ištars: ,,Ir aš stengiausi, kad ši svajonė taptų tikrove“.Kaip  ir kiekvieną pavasarį, taip ir šiemet „ Kražantės“  progimnazijoje ieškota jaunųjų talentų.  Savo sugebėjimus scenoje panoro parodyti 29 mokyklos berniukai ir mergaitės.

                       Daugelis mokinių dainavo. Ketvirtos klasės ansamblis– Amira Lindaitė, Vakarė Petkevičiūtė, Skaistė Petravičiūtė, Auksė Paliauskytė, Ema Mikutytė, Vakarė Navickaitė, Arminas Jarušis (4c klasė)– atliko dainą „ Raganija“, „Smuiko raktelį“ dainavo Austėja  Gailiūtė( 2b klasė), Urtė Laurinavičiūtė, Kornelija Ūksaitė(3b klasė) visus pralinksmino senu šlageriu „Vilkas ir septyni ožiukai“, Karina Karvelytė(3b klasė) pasiguodė daina „Kiekvieną dieną tas pats“, Evelina Andrijauskaitė (5a klasė) atliko E. Masytės „Laisvę “. Miglė Laurinavičiūtė  iš septintos b klasės pakvietė prie  jūros   dainuodama dainą „Gintarai“,   vyriausiasis iš visų pasirodžiusiųjų  Herkus Marijus Gudjonis (8a klasė)  dainavo  angliškai ,,I am not the onty one“, Emilė Valčiukaitė, Nedas Termenas, Erta Kelpšaitė, Goda Marozaitė, Emilė Valčiukaitė (5a klasė) repavo „Lietuvos istorijos himną“.

Gera nuotaika ir noru judėti užkrėtė jaunieji šokėjai.  Smiltė Trijonytė, Orinta Kančelkytė (2b klasė) smagiai sukosi liaudiškame suktinyje, tos pačios klasės mokinys Jonas Danauskas   visus nustebino šokiu „Šuolis“, Dovilė Kundrotaitė, Deimantė Puikytė, Ema Kupreščenkaitė ( 5a klasė)  skatino žiūrovus prisijungti prie „ Gatvės šokio“, o Valda Šilerytė iš trečiosios a klasės parodė karatė sporto pratimus.

Labai smagu buvo žiūrėti į tuos  pradinukus, kuriems jau dabar paklūsta muzikos instrumentai. Mantas Kudžmauskas (1c klasė) akordeonu grojo „ Du gaidelius “, o Domantas Saunorius (4c klasė) tokiu pat instrument atliko „Tarantelą“. Deimantė Valauskaitė (2b klasė) pianinu skambino ,,Polkutę“. Labiausiai visus sužavėjo antros b klasės mokinys Nedas Meškauskas, atlikęs muzikinį kūrinį būgneliu. Jam specialų prizą įteikė renginio viešnia Austėja Bagdonavičiūtė ( prizą įsteigė „Jaunimo centras").

„Jaunasis talentas 2017“organizavo mokinių parlamentas ( padedamas direktoriaus pavaduotojos J. Seselskienės), jo atstovai  puošė sceną, paruošė  padėkas. Renginį vedė mokinių parlamento narės Venera Viktoria Ispiryan ir Rimgailė Gedminaitė, jos kiekvieną išdrįsusį atskleisti  savo  iškirtinumą  ir sugebėjimus  vaišino saldainiais.

                       Progimnazijos direktorė L. Simėnienė  jauniesiems talentams įteikė padėkas. Ji ragino berniukus ir mergaites  atkakliai dirbti, tobulėti, kad dar ne kartą  mes galėtume juos išvysti scenoje ir regėtume nuostabius pasirodymus.

A.    Žičkienė

Vaizdai čia
Paminėta pasaulinė Žemės diena

Artėjant Žemės dienai  „ Kražantės “ proginnazijoje jai ruošėsi ir pradinukai, ir vyresnieji mokiniai. 

                      Ypač aktyvūs buvo  penktokai. 5a klasės( auklėtoja I. Kasparavičienė)  berniukai ir mergaitės, turintys jaunesnių brolių ir seserų, diskutavo, kaip pradžiuginti  pirmokėlius per  Žemės dienos šventę. Jiems  pateikta  įvairenybių gamtos tema bei parodytas smogo kamuojamos Kinijos sostinės vaizdas. Be to, siekiant didesnio aiškumo vaidinti epizodai iš liūdnų matytų scenų. „Kas būtų, jeigu būtų“. „Kaip  jaustųsi mažyliai, jei į kiemą galėtų išeiti  tik su respiratoriais ar  kaukėmis“. Po šios improvizacijos, nusiėmusios kaukes, penktokės džiaugsmingai pranešė, kad Lietuvoje galime drąsiai laiką leisti be kaukių  ir pakvietė pirmokus išmokti žaidimų. Vėliau vaikai  stebėjo žmonių ir gyvūnų bičiulystės nuotraukas ekrane, o po to penktokai įteikė pirmokų auklėtojoms Žemės dienos žurnaliukus su vaikiškomis užduotėlėmis gamtos tema, filmų nuorodomis, kryžiažodžiais. Šeštų- aštuntų klasių  mokiniai padovanojo mažiesiems atvirukus, pačių kruopščiai sukurtus per dailės pamokas (mokyt. Irena Sabaitytė).  Biologijos mokytoja Ilona Sutkienė visus pasveikino su Žemės diena ir priminė, kad Žemę reikia saugoti ir kad tai kiekvieno pareiga. Padėkos raštais apdovanoti gamtos mokslų ir biologijos olimpiados nugalėtojai, prie mokyklos iškilmingai iškelta Žemės vėliava.  Gamtos  Gabiųjų mokyklėlės mokiniai ketvirtokams vedė aplinkosaugines pamokėles.  Biologijos mokytoja I. Sutkienė ir geografijos mokytoja R. Navakauskienė 5-8 klasių mokinius pakvietė į viktoriną „Žmogaus pėdsakai Žemėje”. Komandos linksmai ir šmaikščiai atsakinėjo į klausimus apie gamtosaugą, biologinę įvairovę, vandenį.  Top of Form

Progimnazija dalyvavo socialinio projekto „Apkabinkime Žemę” akcijoje– „Šokis Žemei 2017” Šiuo  šokiu  skatino atkreipti dėmesį į ekologines problemas bei nykstančias gyvybės formas,  ieškoti bendrų  aplinkosaugos sprendimo būdų.

A.    Žičkienė


Vaizdai čia


,,Gražiausia sekundė"

„Kražantės“  progimnazijos 6–8 kl. mokinės (mokyt. A. Žičkienė, A. Paulauskienė) dalyvavo Vaiguvos Vl. Šimkaus pagrindinės mokyklos organizuotoje poezijos šventėje ,,Gražiausia sekundė".

Renginyje „Gražiausia sekundė“ dalyvavo penkios komandos iš Kelmės rajono mokyklų, jų nariai deklamavo Vl. Šimkaus eiles ir savos kūrybos eilėraščius, dainavo, šoko, atliko kūrybines užduotis. Šioje  poezijos skaitymo ir interpretavimo  šventėje „Kražantės“ mokinės Rugilė Baltrušaitytė (6b kl.), Dora  Heynold (7b kl.) skaitė savo kūrybos eilėraščius.    įdomius kūrybinius bandymus mergaitės gavo  dovanų.   Miglė Laurinavičiūtė, Karolina Augustytė (7b kl.) ir  Vitalija Jakubaitytė, Emilija Labinaitė, Gabija Venckutė (8a kl.) atliko  Vl. Šimkaus eilėraščio, įdainuoto V. Kernagio, meninę interpretaciją.

Visos komandos apdovanotos šakočiais ir padėkos  raštais.

A. Žičkienė

                Vaizdai čia


Rašiniai apie taiką

            Kovo mėnesį  „Kražantės“ progimnazijos  7b, 8a ir 8b klasių mokiniai (mokytoja A. Žičkienė) rašė rašinį „Aš kuriu taiką, kurk ir tu“.  Šie mokinių rašto darbai skiriami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventei paminėti bei veiksmo savaitei BE PATYČIŲ   kviečiant  mažinti patyčias ir stabdyti jas kartu. Gražiausius rašinius taikos tema parašė  Miglė Laurinavičiūtė (7b kl.),  Milda Jankūnaitė (8b kl.) bei 8a klasės mokinės Gabija Venckutė ir Vitalija Jakubaitytė.


Anglų kalbos proto mūšis

Kovo 22  dieną ,,Kražantės“  progimnazijoje anglų kalbos mokytojos N.Bielskienė, V.Gliaudienė ir I.Sejūnienė organizavo protų mūšį anglų kalba.

Moksleiviai atliko įvairias užduotis, atsakinėjo  į vizualinių  pateikčių  klausimus,  remdamiesi įvairių dalykų   žiniomis  ir anglų kalbos mokėjimu. Renginį vedė 8a  klasės mokinės Emilija Labinaitė ir Gabija Venckutė.  Tarpusavyje varžėsi septynios rajono 7-8 klasių mokinių komandos. Daugiausia taškų surinko ir  I vietą  anglų kalbos protmūšyje laimėjo  Tytuvėnų gimnazijos komanda.

Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais.

A.    ŽičkienėPuslapis 1 iš 41 1 2 3 4 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.00 - 11.45
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.05 - 13.50
7 pamoka 13.55 - 14.40
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

Nėra naujų žinučių.
Copyright © 2009-2014 Kelmės „Kražantės“ progimnazija
1868060 Kelmės „Kražantės“ progimnazija Unikalių apsilankymų

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor