2018-02-19 07:25
Meniu
Facebook
Facebook
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
Comenius
Comenius
Olweus
Comenius
dofE
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
Mukis
BMT
Bendroji informacija apie mokyklą

Mokyklos pavadinimas: Kelmės „Kražantės“ progimnazija

Mokyklos tipas: progimnazija

Juridinio asmens kodas: 190091812

Steigėjas, savininkas (dalininkai): Kelmės rajono savivaldybės taryba

Mokomoji kalba: lietuvių

Mokymo forma: dieninė

Mokyklos adresas: Vytauto Didžiojo 110, Kelmė (Vaizdas žemėlapyje)

Pašto kodas: LT - 86140

El. pašto adresas: krazantesprogimnazija@gmail.com

Telefonas: 8 (427) 61193

Mokyklos direktorius: Laima Simėnienė

Naujienos
Užgavėnės 2018Parayta 2018-02-18
„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“Parayta 2018-02-14
Prizinės vietos technologijų olimpiadojeParayta 2018-02-14
Minėkime atkurtos Lietuvos šimtmetį kartu!Parayta 2018-02-14
Kelmėje įvyko rajoninis meninio skaitymo konkursasParayta 2018-02-12
Ir žodžiai turi sparnusParayta 2018-02-12
Pergalė rajoniniame meninio skaitymo konkurseParayta 2018-02-03
Raštingiausio mokinio konkursasParayta 2018-01-28
Meninio skaitymo konkursasParayta 2018-01-28
Atvira pamoka Parayta 2018-01-28
Tarpklasinės mokinių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybosParayta 2018-01-19
Naujas būrelis „Vektorinė tapyba“Parayta 2018-01-16
Bandomasis vokiečių kalbos egzaminasParayta 2018-01-16
Laisvės gynėjų dienaParayta 2018-01-12
„Ačiū“ dienaParayta 2018-01-12
Palaikykime Moniką Paulauskaitę „Lietuvos balse“Parayta 2018-01-12
Kalėdinės dovanos bibliotekaiParayta 2018-01-03
Advento renginiai „Kražantės“ progimnazijojeParayta 2017-12-22
Skrisk, giesmeleParayta 2017-12-19
Kalėdiniai renginiaiParayta 2017-12-14
Mokykliniu autobusiuku pristatoma parama mokinių šeimomsParayta 2017-12-14
Tarptautinė antikorupcijos dienaParayta 2017-12-14
Staigmena pirmokamsParayta 2017-12-11
Mokinių parlamento išvykaParayta 2017-12-06
„Knygų Kalėdos“Parayta 2017-11-30
„Kaip padėti kitokiam?“Parayta 2017-11-28
„Poezijos rudenėlis“Parayta 2017-11-28
„Balsas - tai tu“Parayta 2017-11-22
7–8 kl. tėvų susirinkimasParayta 2017-11-19
Tėvų susirinkimasParayta 2017-11-15
Užgavėnės 2018

Kražantės" progimnazijos mokiniai ir mokytojos (Šimkevičienė, J. Jakubauskienė, L. Antanaitienė, A. Žičkienė) dalyvavo miesto Uźgavėnių šventėje.

                      Miesto aikštėje 1b, 3b, 5a  klasių persirengėliai  šoko , dainavo, skandavo skaičiuotes.              

A.      Žičkienė

Vaizdai čia


„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Kelmės rajono pradinių klasių varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ mūsų mokyklos mokinių komanda užėmė I vietą. Mokinius treniruoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Dovidaitienė.


Vaizdai čia


Prizinės vietos technologijų olimpiadoje

Vasario 12 dieną vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ rajoninis etapas. Jame puikiai sekėsi Kelmės „Kražantės“ progimnazijos mokiniams. Fausta Gėdminaitė užėmė I vietą ir dalyvaus kitame olimpiados etape, o Rokas Mickevičius užėmė II vietą. Mokinius ruošė technologijų mokytojai Daiva Vaičiulienė ir Evaldas Antanaitis. Sveikiname mokinius ir mokytojus su šia sėkme suprasdami, kad ji aplanko darbščiausius.

 


Minėkime atkurtos Lietuvos šimtmetį kartu!

Geriausi ir gražiausi dalykai prasideda šeimoje... Tėvai – pirmieji meilės, pagarbos, pasitikėjimo, pagalbos, atjautos šeimos nariams, draugams, šalia esantiems žmonėms, mokytojai. Meilės Tėvynei, savo kraštui taip pat.

Mokytojai tęsia ir puoselėja tėvelių įdiegtas vertybes.

Kviečiame progimnazijos bendruomenę visiems kartu švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį – dalyvauti šventinėje eisenoje ir tradiciniame vėliavos nešime vasario 16 d. Laukiame visų, norinčių šią dieną būti kartu su Lietuva. Susitikime 11.40 val. Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje.

L. Simėnienė


Kelmėje įvyko rajoninis meninio skaitymo konkursas
Vasario pradžioje Kelmėje įvyko rajoninis meninio skaitymo konkursas.
Konkurse poeziją ir prozą meniškai skaitė 16 mokinių iš „ Aukuro“, Vaiguvos Vlado
Šimkaus, Liolių pagrindinių mokyklų bei Pakražančio, Kražių Žygimanto Liauksmino, Šaukėnų
Vlado Pūtvio-Putvinskio, Užvenčio Šatrijos Raganos, Tytuvėnų gimnazijų, „Kražantės“
progimnazijos. „ Kražantės“ progimnazijos penktokės ( mokyt. A. Žičkienė) parodė poetinę
kompoziciją „ Puokštė žemei motulei“.

5 a kl. mokinė Amira Lindaitė (mokyt. A. Žičkienė, „ Kražantės“ progimnazija) ir
Inga Kubilinskaitė (mokyt. Z. Mačiulaitenė, Tytuvėnų gimnazija ) tapo laureatėmis! Mergaitės
atstovavo mūsų rajoną regioniniame etape Biržuose, kur Amira skaitė O. Jautakės ,,Mamos
suknelę“, o Inga– M. J. Urbono „ Pamiršti išnykusios jūros krantai“.

Abi mergaitės bei mokytojos apdovanotos padėkos raštais ir dovanėlėmis.
Asta Žičkienė

Vaizdai čia

Ir žodžiai turi sparnus
Vasario 9 dieną,  mokyklos aktų salėje, vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Ir žodžiai turi sparnus". Renginį  organizavo ir vedė mokytojos L.Antanaitienė ir J.Akstinienė. Eilėraščius deklamavo  22 skaitovai. Pirmajame etape nugalėjo: Naglis Laurinavičius 1a klasės mokinys,  Augustas Mažeika - 2c klasė, Irmantas Jasulaitis -  3b klasė,  Karina Karvelytė - 4b klasė. Jie vasario 22 dieną dalyvaus konkurso antrajame etape Aukuro pagrindinėje mokykloje. Linkime jiems sėkmės!Pergalė rajoniniame meninio skaitymo konkurse

Labai džiaugiamės, kad rajoniniame meninio skaitymo konkurse 5 a kl. mokinė Amira Lindaitė (mokyt. A. Žičkienė) tapo laureate! Mergaitė atstovaus mūsų rajonui regioniniame etape Kupiškyje ir skaitys kelmiškės rašytojos O. Jautakės ,,Mamos suknelę“. Talentingajai skaitovei teko dvigubas krūvis –  ji taip pat pasirodė ir meninėje kompozicijoje „Puokštė žemei motulei“.

A. Paulauskienė

                             Vaizdai čia


Raštingiausio mokinio konkursas

Vienas iš populiariausių lituanistinių renginių rajone yra Raštingiausio mokinio konkursas. Šiemet jis buvo skirtas ypač prasmingai datai – atkurtos Lietuvos šimtmečiui. Konkursą rengė Kelmės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, Lietuvių kalbos draugijos Kelmės skyrius, Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinis būrelis, Suaugusiųjų mokymo centras. Anot Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiosios specialistės D. Stonienės, renginio tikslas yra skatinti pasididžiavimą lietuvių kalba, rašyti ja taisyklingai.

Šiųmečiai diktantai, parengti pagal P. Dundulienės, Just. Marcinkevičiaus, V. Zaborskaitės, V. Dautarto tekstus, taip pat skleidė tam tikrą patriotiškumo žinią – juose plėtojamos gimtosios Lietuvos, jos gamtos, istorijos, mitologijos temos. Rašydami diktantą 69 penktų–dešimtų klasių mokiniai iš įvairių rajono mokyklų pasitikrino savo žinias ir gebėjimus. Na, o vienuoliktokai ir dvyliktokai  dalyvaus jau Nacionaliniame diktante, kurio pirmasis etapas vyks vasario 23 d. Dalyvavimas tokiuose konkursuose praėjus atranką mokyklose jau yra nemenkas laimėjimas. Be abejo, tokia veikla yra gabiųjų mokinių ugdymas.

                      Kiekvienais metais rajoniniame konkurse diktantą be klaidų parašo 3-5 mokiniai. Suprantama, tai nėra įspūdingi skaičiai, bet, įvertinus tai, kad raštingumo situacija tarp jaunimo smarkiai prastėja, šis rezultatas lieka stabilus. Sveikiname 10 klasės mokinę E. Užkurytę iš Kelmės J. Graičiūno gimnazijos, 8 klasės mokinę A. Mickūnaitę iš Kelmės „Aukuro“ pagrindinės mokyklos ir 7 klasės mokinę E. Baltrušaitytę iš Tytuvėnų gimnazijos. Šios mergaitės nepadarė nė vienos klaidos ir tapo konkurso nugalėtojomis, t. y. raštingiausiomis. Mokines moko mokytojos V. Karabienė, D. Ramanauskienė ir E. Gedraitienė. Buvo skiriamos ir prizinės vietos už tik keletą rašybos ar skyrybos klaidų. Pirmąją vietą padariusios tik po vieną apmaudžią klaidą užėmė mūsų progimnazijos mokinės N. Urbelytė, S. Jankeliūnaitė.  Antrąją vietą kartu su keletu kitų mokinių užėmė G. Klapatauskaitė, trečiąją – T. Paulauskaitė, O. Jankauskaitė. Grupelę šių labai gerai rašančių vaikų ugdo mokytojos A. Paulauskienė ir A. Žičkienė.

Pasak Just. Marcinkevičiaus, kalba, kuria kalbame ir didžiuojamės, yra mūsų kalba. Joje užtenka žodžių meilei ir neapykantai, džiaugsmui ir liūdesiui. Ji niekam negraso, ji nieko neatstumia. Kaip ir visos, ji nori gyventi. Raštingiausio mokinio konkurso dalyviai parodė, jog vertina, gerbia ir puoselėja savo kalbą.

 

                  Alma Paulauskienė,
Kelmės r. lietuvių k. ir literatūros mokytojų metodinio būrelio bei Lietuvių kalbos draugijos Kelmės skyriaus pirmininkė

Meninio skaitymo konkursas

Sausio pabaigoje progimnazijos lietuvių kalbos mokytojos surengė tradicinį Meninio skaitymo konkursą. Šiemet jis buvo skirtas atkurtos Lietuvos šimtmečiui. Renginio pradžioje mokytoja A. Paulauskienė priminė keletą svarbių istorinių dalykų, pabrėžė, kad šiandienos herojus yra kiekvienas Lietuvą kuriantis žmogus, suvokiantis, kad nuo jo kasdienių pastangų priklauso ne tik dabartis, bet ir būsimi Lietuvos valstybės ir tautos istorijos įvykiai. Mokytoja sveikino renginio dalyvius ir sakė, jog herojais galima laikyti ir šiuolaikinius mokinius, kurie vietoj nenorminės leksikos, skurdaus žodyno renkasi eilėraščius, meną, kultūrą.

Renginį pradėjo mokytojos A. Žičkienės rengta penktų klasių mokinių (Amira Lindaitė, Karolina Iždonaitė, Žemyna Buitvydaitė, Dangė Leščinskytė, Ema Mikutytė, Diana Barančiukaitė, Rimantė Šimkutė, Gustė Žalandauskaitė) judrioji kompozicija „Puokštė žemei motulei“ pagal K. Binkio, V. Palčinskaitės, V. Bladykaitės eiles ir tautosaką. Toliau pasirodė gausus būrys 5–8 klasių skaitovų. Mokiniai stengėsi kiek įmanoma meniškai, įtaigiai perteikti tiek poezijos, tiek prozos tekstus. Pasirinkti G. Grajausko, V. Palčinskaitės, V. Mačernio, I. Butkutės, O. Jautakės, B. Vilimaitės, E. Liegutės, V. Račicko, H. Radausko, J. Erlicko ir kt. rašytojų kūriniai.

Rajoniniame konkurse „Kražantės“ progimnazijai atstovaus mokytojos A. Žičkienės rengtos mokinės: aštuntokė Miglė Laurinavičiūtė, penktokės Karolina Iždonaitė ir Amira Lindaitė bei kompozicija. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams ir tikimės tobulėjimo.

A. Paulauskienė                   

                          Vaizdai čia

 


Atvira pamoka

Sausio 25 d.  progimnazijoje vyko atvira integruota istorijos ir anglų kalbos pamoka „Egipto kultūra“. Žaisdami interaktyvų žaidimą mokiniai gilino šių dviejų mokomųjų dalykų žinias. Pamoką vedė istorijos mokytoja D. Eitmantienė ir anglų k. mokytoja I. Sejūnienė.


Tarpklasinės mokinių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Sausio 17 d. vyko tarpklasinės 4a ir 4b  klasių mokinių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. 4a klasės komandą sudarė 8 mergaitės ir 8 berniukai. 4b klasės komandoje žaidė 7 berniukai ir 8 mergaitės.  Mokiniai varžėsi aštuoniose rungtyse. Po labai atkaklios ir įtemptos kovos I vietą iškovojo 4b klasė, surinkusi 5 taškus. Laimėtojams atiteko pereinamoji  taurė. 4a klasės komanda surinko 3 taškus ir jiems įteikta  II vietos laimėtojo taurė. Visi estafečių varžybų dalyviai buvo apdovanoti saldainiais ir diplomais.

 Sveikiname komandų dalyvius ir nugalėtojus!

           

                       4b klasės mokytoja Hilda Laima Markulė


Puslapis 1 i 49 1 2 3 4 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptaodisDar ne narys?
Registruokis

Pamirai slaptaod?
Paprayk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.00 - 11.45
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.05 - 13.50
7 pamoka 13.55 - 14.40
Atsitiktinė nuotrauka
Copyright © 2009-2014 Kelmės Kražantės progimnazija
2143282 Kelmės Kražantės progimnazija Unikali apsilankym

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor