2014-04-25 07:47
Meniu
Dienos Informacija
Vardadienius švenčia:
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
Comenius
Comenius
Olweus
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
Mukis
BMT
Bendroji informacija apie mokyklą

Mokyklos pavadinimas: Kelmės „Kražantės“ progimnazija

Mokyklos tipas: progimnazija

Juridinio asmens kodas: 190091812

Steigėjas, savininkas (dalininkai): Kelmės rajono savivaldybės taryba

Mokomoji kalba: lietuvių

Mokymo forma: dieninė

Mokyklos adresas: Vytauto Didžiojo 110, Kelmė (Vaizdas žemėlapyje)

Pašto kodas: LT - 86140

El. pašto adresas: krazantespagrmok@takas.lt

Telefonas: 8 (427) 61193

Mokyklos direktorius: Stasys Jokubauskas

Naujienos
Konferencijoje ,,Mes – Žemės draugai"Parašyta 2014-04-16
,,Auginkime vieni kitus"Parašyta 2014-04-16
Dailyraščio ir diktanto konkursasParašyta 2014-04-16
Metodinė valandaParašyta 2014-04-16
LPMA konferencijaParašyta 2014-04-16
SusitikimasParašyta 2014-04-16
Atvira anglų k. pamoka Parašyta 2014-04-10
Folklorinių šokių šventėParašyta 2014-04-08
Išvyka į VšĮ Kelmės profesinio rengimo centrąParašyta 2014-04-04
Policijos komisariateParašyta 2014-04-04
Matematikos mokytojų metodinė savaitėParašyta 2014-04-01
Lankysis motociklininkaiParašyta 2014-04-01
Draugystės knygos ,,Savaitėje be patyčių"Parašyta 2014-04-01
Kovo mėn. draugiškiausiParašyta 2014-04-01
Poezijos pavasarėlyjė Parašyta 2014-03-31
,,Sveiks, svieteli margs"Parašyta 2014-03-31
Tolimesnio mokymosi kelio paieškosParašyta 2014-03-28
Aštuntokai vilnos karšyklojeParašyta 2014-03-28
Septintokai susitiko su darbo biržos specialistaisParašyta 2014-03-28
Renginys bendraamžiamsParašyta 2014-03-27
Sveikiname gamtos mokslų – biologijos olimpiados II –ojo turo prizin...Parašyta 2014-03-25
Susitikimas su savanoriaisParašyta 2014-03-21
Žemės dienos renginiai mokyklojeParašyta 2014-03-20
Kovo 11-ojiParašyta 2014-03-16
,,Auginkime vieni kitus"Parašyta 2014-03-13
Anglų kalbos žodyno vartojimo ir teksto suvokimo konkursasParašyta 2014-03-06
UžgavėnėsParašyta 2014-03-06
Geografijos olimpiadaParašyta 2014-03-03
Vasario mėn. draugiškiausi mokiniaiParašyta 2014-03-03
Metodinė savaitėParašyta 2014-02-24
Lankysis motociklininkai
             Balandžio 25–26 d. Kelmės rajone lankysis asociacijos ,,Lietuvos motociklistų klubas" nariai. Labai džiaugiamės, jog svečių sulauks ne tik Vijurkų vaikų globos namai, bet ir mūsų progimnazija. Klubas tradicine akcija ,,Baltasis raištis" siekia atkreipti dėmesį į saugaus eismo problemas, populiarinti motociklizmą. Vyks susitikimas su mokiniais aktų salėje, vėliau  su ratuotais akcijos dalyviais bendrausime kieme. 
                     A. Paulauskienė


Konferencijoje ,,Mes – Žemės draugai"

           Balandžio 11 dieną,  6b klasės mokiniai Martyna Limantaitė, Kornelija Zverkaitė, Orinta Valčiukaitė ir Kasparas Šimkevičius  dalyvavo konferencijoje „Mes – Žemės draugai“, kuri vyko Liolių pagrindinėje mokykloje. Šios konferencijos metu rajono mokyklų mokiniai skaitė pranešimus apie savo gerus darbus, skirtus gamtai išsaugoti. Mūsų mokyklos mokiniai  kūrybiškai pristatė tiriamąjį darbą „Mūsų pagalba paukščiams žiemą“ ( vadovė  mokyt. Ilona Sutkienė) ir buvo apdovanoti padėkos raštais bei  suvenyrais . Visi konferencijos dalyviai dalyvavo viktorinoje apie atliekų tvarkymą, parašė pasižadėjimus Žemei  ir dalyvavo ekožygyje po Liolius.


        I. Sutkienė
        Žiūrėti nuotraukas,,Auginkime vieni kitus"

              Laba diena, Kelmės ,,Kražantės" progimnazijos komanda. Atostogos jau artėja, todėl norime Jums palinkėti smagios savaitės ir linksmų ateinančių Šv. Velykų! Lauksime Jūsų „Auginkime vieni kitus“ veiklų jau po švenčių . Dalyvius, kurie naudojasi socialiniu tinklu ,,Facebook'', kviečiame pasipuošti savo profilio nuotrauką ,,Kuriame Respubliką'' ženkliuku arba „Auginkime vieni kitus“ ženkliuku ir visiems parodyti, kad esate didelio nacionalinio projekto dalis.

„Kuriame Respubliką“ ženkliuką galite rasti paspaudę šią nuorodą: http://picbadges.com/3599461 

„Auginkime vieni kitus“ ženkliuką rasite paspaudę šią nuorodą: http://picbadges.com/3603405

Taip pat kviečiame sekti naujienas mūsų ,,Facebook'' paskyroje ir paspausti ,,Patinka''. Mūsų puslapį rasite čia - https://www.facebook.com/auginkimevienikitus

          J. Seselskienė


Dailyraščio ir diktanto konkursas

Balandžio 8 d. per pirmąją pamoką 15 trečiokų (7 berniukai ir 8 mergaitės) ir 15 ketvirtokų (12 mergaičių ir 3 berniukai) rašė diktantą. 3c klasės mokinė Saulė Jankeliūnaitė užėmė 1-ąją vietą, 3a klasės mokinys Lukas Strelkauskis – 2-ąją vietą. Iš ketvirtokų 1-ąją vietą užėmė 4c klasės mokinė Laura Rafanavičiūtė, I2-ąją vietą užėmė 4b klasės mokinė Dora Heynold.

Truputėlį anksčiau dailyraštį rašė antrokai. Geriausiai sekėsi 2b klasės mokinei Emilei Valčiukaitei ir 2c klasės mokinei Neringai Urbelytei. Visi šie mokiniai balandžio 23 d. vyks į Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje organizuojamą rajoninį konkursą, skirtą Kristijono Donelaičio 300 gimimo metinėms paminėti.

J. Akstinienė

Žiūrėti nuotraukas


Metodinė valanda

Kovo 31 dieną vyko pradinių klasių mokytojų metodinės grupės metodinė valanda „Kas lemia pamokos sėkmę?“. Pranešėja Regina Dovidaitienė kalbėjo, kas yra gera, šiuolaikinė, tradicinė pamoka. Akcentavo, kas yra geras mokymas ir mokymasis, kas lemia pamokos sėkmę, kokie yra geros pamokos bruožai.

Pranešėja Lina Šimkevičienė kalbėjo apie geros pamokos organizavimo galimybes, kad mokiniai ir mokytojai pajustų sėkmę.

Mokytojos dirbo 4 darbo grupėse. Diskutavo apie pamokos mokymo(si) uždavinius, metodus grįžtamąją informaciją, mokymo(si) individualizavimą ir diferencijavimą, vertinimą ir įsivertinimą, reflektavimą ir mokymosi pažangos matavimą.

„Metodiniame furšete“ pridėdamos „prieskonių“ „kepė“ pamokos fragmentą, kurį pristatė „degustacijai“. Pagrindinis ingridientas mokiniui – sudominimas. Užsiėmimo pabaigoje žiūrėjome filmą „Kultūros troškinys“ ir skaitėme Vinco Tamašausko straipsnį „Norėdamas pagerinti mokinių laimėjimus turiu keistis aš, mokytojas“.

J. Akstinienė

Žiūrėti nuotraukas


LPMA konferencija
               Balandžio 16 d. progimnazijoje vyko Lietuvos pagrindinių mokyklų asociacijos organizuota konferencija ,,Ugdymo(si) kokybės užtikrinimas ir asmeninė vaiko pažanga". Buvo pasveikinti konferencijos svečiai, pristatyta mūsų mokykla. Švietimo ir mokslo ministerijos politikos strategiją pagrindinio ugdymo mokyklų atžvilgiu pristatė LR Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai. Profesorė, habilituota socialinių mokslų daktarė M. Barkauskaitė skaitė pranešimą ,,Pagrindinio ugdymo svarba siekinat kokybės ir asmeninės pažangos". Kelmės r. savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė I. Janušienė skaitė pranešimą ,,Pagrindinis ugdymas. Rytojus prasideda šiandien". Šiaulių Salduvės progimnazijos direktorė N. Kaunickienė kalbėjo apie individualios pažangos į(si)vertinimą siekiant ugdymosi sėkmės, Radviliškio jaunimo mokyklos direktorius J. Budrys – apie jaunimo mokyklos perspektyvas.
         LPMA prezidentas, Šilalės r. Žadeikių pagrindinės mokyklos direktorius B. Aleksandravičius pateikė asociacijos veiklos ataskaitą. Po pietų pertraukos konferencijos dalyviai klausėsi vaikų ir paauglių psichiatro, VšĮ LIONS QUEST LIETUVA direktoriaus L. Slušnio paskaitos ,,Saugus emocinis ugdymas(is) ir mokymosi sėkmė bei pozityvaus elgesio motyvacija". Vyko darbas grupėse pagal apskritis, kur aptartos sėkmės ir didžiausios problemos pagrindinio ugdymo koncentre. Vėliau vyko darbo grupių pasisakymai, kandidatų rinkimas į naująją LPMA tarybą. Konferencija apibendrinta ir priimta rezoliucija. Vėliau svečiai susipažino su Kelmės krašto muziejumi.
               A. Paulauskienė

Susitikimas
           Velykinių atostogų metu mūsų mokykloje svečiavosi Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos mokytojai. Jie susipažino su mokytojais, administracijos atstovais, apžiūrėjo progimnaziją. Pasidalinta gerąja patirtimi, aptartas ugdymo procesas.
            A. Paulauskienė

Atvira anglų k. pamoka

Balandžio 10 d. į anglų kalbos pamoką rinkosi ne tik 4a klasės mokiniai, bet ir senjorai. Kelmės SMC anglų kalbos vyr.mokytoja Diana Razminienė ir Kelmės „Kražantės“ progimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Nijolė Bielskienė vedė atvirą „Kražantės“ progimnazijos 4a klasės mokinių ir TAU filologijos fakulteto II kurso studentų anglų kalbos pamoką „Velykoms artėjant: kartų mokymasis kartu“. Mokiniai ir studentai dirbo kartu poromis, vienas kitam padėdami ir pasitardami. Anūkai ir seneliai tobulino anglų kalbos žinias skaitydami, klausydami dainelės apie Velykas, atsakinėdami į klausimus, sudarinėdami sakinius. Pamokos pabaigoje visus aplankė Velykų bobutė su dovanomis.

N. Bielskienė

Žiūrėti nuotraukas


Folklorinių šokių šventė

Balandžio 4 dieną Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje vyko IV regioninė folklorinių šokių šventė ,,Šokim, trypkim, linksmi būkim 2014“. Renginio organizatorė ir sumanytoja – Kelmės kultūros centro choreografė Diana Bakšienė. Į šventę sugužėjo didelis būrys šokėjų:   Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklos 2a klasės šokėjai (mokytojos Loreta Lideikienė ir D. Pudzienė), Kražių gimnazijos 3-4 klasės šokėjai (mokytoja Jovita Žakarienė), Tytuvėnų kultūros centro vaikų folklorinis ansamblio šokėjai „Tarškynėlė“ (vadovė Neringa Bagdonavičienė), Kelmės kultūros centro jaunučių, jaunių šokių grupės šokėjai (vadovė Diana Bakšienė), Kelmės lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ priešmokyklinukai  (mokytoja Silva Šliožienė), Kelmės ,,Kražantės“ progimnazijos 3a–4b klasių jaunučių šokių būrelio ,,Šokim, trypkim“  šokėjai (mokytojos Elžbieta Pažarauskienė, Jovyta Akstinienė, Danutė Baškienė), Kelmės „Aukuro“ pagrindinės mokyklos 4a–4b klasių šokėjai  (mokytoja Jovita Žakarienė), Tytuvėnų kultūros centro vaikų folklorinis ansamblio „Čia yr“ šokėjai (vadovės Neringa Bagdonavičienė ir Henrika Barkauskienė), Vaiguvos Vlado  Šimkaus  vidurinės mokyklos šokių grupė ,,En den du“ (mokytoja Danguolė Barauskienė), Kelmės „Kražantės“ progimnazijos  1b ir 5b klasių šokėjai (vadovė Lina Šimkevičienė), Kelmės „Kražantės“ progimnazijos 3c klasės šokėjai (mokytoja Laima Antanaitienė). Šokėjams akomponavo Kelmės kultūros centro liaudiška kapela, kurioje muzikavo Osvaldas Gerbenis, Gintarė Valčiukaitė, Angelė Jovaišaitė, Diana Bakšienė, Virginijus Mileška.  Folkloro gerbėjai turėjo puikią galimybę smagiai praleisti laiką, save parodyti ir kitų pažiūrėti. Beveik  dvi valandas mažieji šokėjai trypė įvairius šokius: „Skrodelis“,  „Tindirioška“, „Šarkelė šoka“, „Našliukas“ ir kt. Iš viso sušoko aštuoniolika folklorinių šokių. Šventę užbaigė nuotaikinguoju „Granskveru“.

Visus šventės dalyvius, mokytojus, organizatorius sveikino ir dėkojo progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Laima Simėnienė.

Šventė baigėsi, bet mažose širdelėse liko kibirkštėlė meilės lietuviškam šokiui.

L. Šimkevičienė


Žiūrėti nuotraukas


Išvyka į VšĮ Kelmės profesinio rengimo centrą

Aštuntųjų klasių mokinius į svečius pakvietė Kelmės profesinio rengimo centro l.e.p.direktorė Saulutė Jakšienė, mokinių ugdymo karjerai koordinatorė Irena Navickienė. Pedagogės informavo, kad mokiniai, baigę 8 klases, priimami mokytis pagal pagrindinio ugdymo mokymosi programą, baigę 9 klases gali pradėti mokytis apdailininko specialybės. Turintys pagrindinį išsilavinimą (baigę 10 klasių) gali rinktis pastatų restauratoriaus, virėjo, padavėjo ir barmeno, pardavėjo ir staliaus specialybes.  Sužinojome  kaip tenkinami mokinių pažinimo poreikiai, kaip siekiama naujų kompetencijų ir kvalifikacijų, reikalingų profesinei karjerai ir gyvenimo įprasminimui. Profesinio mokymo skyriaus vedėjas Jonas Rimantas Valutis pasiūlė praktiškai išbandyti medžio apdirbimo stakles, parodė mokinių gaminius iš medienos, aptarėme pastatų restauratoriaus specialybės niuansus, lankėmės mokomojoje parduotuvėje.

                L. Kareivienė

             Žiūrėti nuotraukas

 


Policijos komisariate

2014 metų kovo 26 dieną projekto „Ugdymas karjerai“ koordinatorės L. Kareivienės ir Kelmės policijos pareigūnės V. Ancikevičienės pakviesti 8 c  klasės mokiniai apsilankė policijoje, pabendravo su policijos darbuotojais ir praktiką atliekančiais studentais. Studentai pasakojo apie būsimųjų pareigūnų studijas ir discipliną M. Romerio universitete. Pareigūnės V. Ancikevičienės pasakojimas apie jaunimo problemas ir situacijas, kai apribojama jų laisvė, paskatino aštuntokus susimąstyti apie dabartinio laisvo savo gyvenimo pranašumus. Mūsų dar laukė mini ekskursija po policijos patalpas, policininkų amunicijos apžiūra ir „fotosesija“. Įdomi ir vertinga valanda pralėkė  akimirksniu.

I. Kasparavičienė

           Žiūrėti nuotraukas

Puslapis 1 iš 22 1 2 3 4 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.05 - 11.50
5 pamoka 12.10 - 12.55
6 pamoka 13.15 - 14.00
7 pamoka 14.05 - 14.50
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

viktorija petrylaite
2013-11-28
ka jus smiley

viktorija petrylaite
2013-11-28
laba visiems

Emuliukas
2013-10-02
Laba vakaruka smiley

Emuliukas
2013-08-03
Labuka visiem smiley

gustiki76
2013-05-08
labu

Šaukyklos archyvas
Atsitiktinė nuotrauka
Copyright © 2009-2014 Kelmės „Kražantės“ progimnazija
990234 Kelmės „Kražantės“ progimnazija Unikalių apsilankymų

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor