2016-08-31 17:21
Meniu
Facebook
Facebook
Dienos informacija
Vardadienius švenčia:
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
Comenius
Comenius
Olweus
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
Mukis
BMT
Bendroji informacija apie mokyklą

Mokyklos pavadinimas: Kelmės „Kražantės“ progimnazija

Mokyklos tipas: progimnazija

Juridinio asmens kodas: 190091812

Steigėjas, savininkas (dalininkai): Kelmės rajono savivaldybės taryba

Mokomoji kalba: lietuvių

Mokymo forma: dieninė

Mokyklos adresas: Vytauto Didžiojo 110, Kelmė (Vaizdas žemėlapyje)

Pašto kodas: LT - 86140

El. pašto adresas: krazantespagrmok@takas.lt

Telefonas: 8 (427) 61193

Mokyklos direktorius: Laima Simėnienė

Naujienos
KvietimasParašyta 2016-08-26
Rugsėjo 1-ojiParašyta 2016-08-24
VYKDOME PROJEKTĄ...Parašyta 2016-07-19
2015-2016 m.m. moksleivių projektiniai darbaiParašyta 2016-06-30
TĘSIAME PROJEKTĄ...Parašyta 2016-06-06
Linksmai baigė mokslo metus pradinukaiParašyta 2016-06-01
Saviraiškos rytmetysParašyta 2016-06-01
Tarptautinis seminaras ,,Pasaulis ateina į klasę“Parašyta 2016-05-20
"Smalsučiai 2016"Parašyta 2016-05-19
,,Lietuva, tavim džiaugiuosi ir didžiuojuos!"Parašyta 2016-05-12
Pirmokų dienaParašyta 2016-05-05
Mamyčių dienai gėlytėsParašyta 2016-05-04
Renginys ,,Atspėk profesiją“Parašyta 2016-04-25
Akcija ,,DAROM 2016“Parašyta 2016-04-25
6a klasės netradicinės pamokos KauneParašyta 2016-04-19
Akcija Išvaduok Kražantės pakrantes nuo šiukšlių”Parašyta 2016-04-07
Pitagoro dienaParašyta 2016-04-05
Popietė ,,Būkim kartu – būkim draugais"Parašyta 2016-04-04
„Gražiausia sekundė“Parašyta 2016-04-04
Velykinės dekoracijosParašyta 2016-03-29
Savaitė be patyčiųParašyta 2016-03-29
Kelionė į Taliną, Stokholmą, RygąParašyta 2016-03-29
Viešnagė Dainų progimnazijojeParašyta 2016-03-25
Paminėtos Žemės ir Vandens dienosParašyta 2016-03-22
Plaukimo pamokos penktokamsParašyta 2016-03-22
,,Gerbkime žodį"Parašyta 2016-03-22
Lituanistinis renginysParašyta 2016-03-22
Robotikos būrelisParašyta 2016-03-22
Fotografijų konkurseParašyta 2016-03-10
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Parašyta 2016-03-10
Kvietimas

Rugsėjo 1-oji
Klevų raudonis žarijomis spingsi,
     trikampis gervių ilgesį sėja.
     širdis kiekvieno - spurdantis tvinksnis:
     laikrodis gyvas ryto rugsėjo.

Naujųjų mokslo metų pradžią šiemet skambutis mūsų mokykloje skelbs rugsėjo 
1 d. 10.00 val. Kviečiame  visus mokinius, tėvelius, globėjus, mokytojus dalyvauti šioje šventėje.
18.00 val. bus aukojamos Šv. Mišios Kelmės bažnyčioje.
VYKDOME PROJEKTĄ...

Birželio 10-17 dienomis svečiavomės Lenkijoje, kur tęsėme projektą „Mes pažįstam Lenkiją, mes pažįstam Lietuvą“. Projekto koordinatorė Anna Arcimowicz. Įvairioje  veikloje dalyvavo 10 įvairaus amžiaus lenkų jaunimo ir 10 „Kražantės“ progimnazijos mokinių, kuriems vadovo anglų kalbos mokytoja Vaida Simanauskienė ir technologijų mokytoja Daiva Vaičiulienė. Dalinamės kelionės įspūdžiais...


Vaizdai čia


2015-2016 m.m. moksleivių projektiniai darbai
2015-2016 m.m. moksleivių projektiniai darbai

Vaizdai čia

Mokytojas Evaldas Antanaitis

TĘSIAME PROJEKTĄ...

       2015m. birželio 15-20 d.  „Kražantės“ progimnazijoje buvo pradėtas projektas „Mes pažįstam Lenkiją, mes pažįstam Lietuvą: mūsų kelias per istoriją, kultūrą ir tradicijas“, finansuojamas lenkų- lietuvių jaunimo mainų paramos fondo lėšomis( koordinatorė Anna Arcimowicz.) Veikloje dalyvavo  20 įvairaus amžiaus lenkų jaunimo ir „Kražantės“ progimnazijos mokinių, kuriems vadovavo  „Kražantės“ progimnazijos direktorius Stasys Jokubauskas( šiuo metu Kelmės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas) bei anglų kalbos mokytoja Vaida Simanauskienė.

        Projekto („Mes pažįstam Lenkiją, mes pažįstam Lietuvą – tęsinys“),  kaip ir praėjusiųjų metų veikloje, bendraus 10  lenkų jaunuolių ir 10 „Kražantės“ progimnazijos mokinių.   Šiuo metu  ruošiamasi  kelionei pas kaimynus iš Lenkijos.  Mokinius lydi mokytoja Vaida Simanauskienė ir technologijų mokytoja Daiva Vaičiulienė.  Kelmiškiai svečiuosis  Kalisz Pomorski miestelyje birželio 10-17 dienomis.

      Viešnagės metu bus siekiama  įgyvendinti šio projekto tikslą : susipažinti su šalių   kultūra, tradicijomis, žymių žmonių  veikla, plėtoti draugystę ir toleranciją bei  numatyti tolimesnio bendravimo perspektyvas.


Vaizdai čia


Linksmai baigė mokslo metus pradinukai

Valio! Pagaliau baigėsi mokslo metai! Džiaugėsi mažieji mokyklos mokinukai, pavargę  ne tik nuo sunkių pamokų, testų, bet ir nuo karštos pavasario saulės.

Gegužės 31 dieną visi pradinių klasių mokiniai rinkosi aktų salėje. Jų nuotaika buvo puiki, nes visi žinojo, kad jau rytoj prasidės atostogos. Padėkos raštais buvo apdovanoti patys geriausi mokiniai, sportininkai, konkursų, olimpiadų dalyviai. Tai paskatinimas kitais mokslo metais nenuleisti rankų ir savo pasiekimais džiuginti ir tėvelius, ir mokytojus.

Mokslo metų  pabaigos pagrindinis akcentas buvo visų mokyklos pradinukų kieme sušoktas šokis. Ačiū mokytojai Linai už gražią idėją.

Prasideda smagiausias poilsio, pramogų, žaidimų laikas. Visiems linkiu šiltos ir smagios vasaros. Susitiksime rudenį!

               Pradinių klasių mokytoja Genutė

Vaizdai čia


Saviraiškos rytmetys
Akimirkos iš  gegužės 30 d. spec. pedagogės ir logopedės pravesto rytmečio. Puikus oras, teigiamos emocijos ir noras išreikšti save.
Vaizdai čia

Tarptautinis seminaras ,,Pasaulis ateina į klasę“

,,Kražantės“ progimnazijos mokytojų ir mokinių delegacija (mokytojai: E. Antanaitis, L. Kareivienė, R. Navakauskienė, O. Raubienė, mokiniai: V. Barakauskaitė, D.Šaulytė, D.Ūksas, A. Veselov) dalyvavo tarptautiniame seminare ,,Pasaulis ateina į klasę“, kuris vyko  Latvijos Jaunpilio vidurinėje mokykloje. Seminare susitiko mokinių ir mokytojų delegacijos iš Estijos Machtrovskajos pagrindinės mokyklos bei Maskvos L. M. Dovatoro  mokyklos.

            Susitikimo metu  diskutuota apie pokyčius šalių švietimo sistemuose, naujųjų technologijų naudojimą ugdymo procese, mokymo sėkmes, aktyvius ugdymo metodus. Seminaro dalyviai apsilankė Rygos senamiestyje, susipažino su žymesniais architektūriniais paminklais. Taip pat turėjome unikalią galimybę dalyvauti šventiniuose renginiuose, nes gegužės 4 dieną  Latvijoje švenčiamas nepriklausomybės nuo TSRS deklaracijos paskelbimas.

            Seminaro metu mokiniai pristatė savo mokyklų tradicijas, veiklas, mokytojai pasidalino darbo patirtimi, metodais. Delegacijų dalyviai susipažino su Jaunpilio vidurinės mokyklos mokymo baze, stebėjo pamokas, diskutavo apie šiuolaikinių mokinių mokymo (si) poreikius ir galimybes, susitiko su Jaunpilio tarybos pirmininke L.Ginters.

            Daug dėmesio skirta neformaliam mokinių, mokytojų bendravimui: lankytasi amatų centre, teatralizuotos ekskursijos metu gvildenome viduramžių Jaunpilio pilies paslaptis, susipažinome su pilies istorija. Įdomiausia akcentas - viduramžių vakarienė nenaudojant jokių stalo įrankių. Po gausybės įspūdžių, seminaro dalyviai ilsėjosi eidami gamtos taku Kemerių nacionaliniame parke. Lieptų taku eiti įdomu – pelkė plyna, todėl gerai matomas jos gamtovaizdis su ežerėliais, stebima susiformavusi savita ekosistema.

            Tarptautinį seminarą vainikavo bendras dalyvių koncertas, kuriame puikiai pasirodė mūsų progimnazijos mokiniai. Danieliaus Ūkso sceninė laikysena ir Sting muzikos interpretacija saksofonu nepaliko abejingų,  Deimantė ir Viktorija su stilinga Arianos Grande daina ,,Big Sean – Best mistake“ pelnė žiūrovų ovacijas. Koncerto paskutinis numeris atiteko lietuvių delegacijos nariams, kurie vedami Viktorijos Barakauskaitės ir Danieliaus Ūkso pavyzdžio sušoko ,,Gransverą“ bei pakvietė kitų šalių mokinius ir mokytojus prisijungti bendram šokiui. Seminaro metu progimnazijos delegacijai labai padėjo Artem Veselov, kuris vertėjavo, bendravo su rusakalbiais mokiniais iš Maskvos, Estijos ir Latvijos.

           

                                           Laima Kareivienė           Vaizdai čia


"Smalsučiai 2016"

Gegužės 18 d. Tytuvėnų gimnazijoje vyko tradicinė 1-4 klasių mokinių saviraiškos diena „Smalsučiai 2016“. Joje dalyvavo ir mūsų progimnazijos komanda.

Renginys skirtas ugdyti mokinių saviraišką, smalsumą, lavinti mokinių mąstymą, pastabumą, vaizduotę, mokyti koncentruoti dėmesį, ugdyti draugiškumo ir bendravimo įgūdžius. Atlikdami užduotis mokiniai buvo labai aktyvūs. Dalyvių veiklos buvo vertinamos neformaliai ir taškais.

Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais.

 

 I. Dargienė, M. Liaugodienė

                                                   Vaizdai čia


,,Lietuva, tavim džiaugiuosi ir didžiuojuos!"

Minėdama Europos dieną, Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba skelbia fotografijų konkurso „Lietuva, tavim džiaugiuosi ir didžiuojuos!“ nugalėtojus

 

Kone du mėnesius interneto svetainėje www.archyvai.lt buvo galima balsuoti už fotografijų konkursui „Lietuva, tavim džiaugiuosi ir didžiuojuos!“ pateiktus darbus. Šiandien, minėdami Europos dieną, sveikiname šio konkurso nugalėtojus Vigiliją Grigienę („Ilgakasės Lietuvos dukros“, „Auksarankiai jaunieji meistrai“), Editą Žalnieriūnienę („Ypatinga diena“) ir Teisutį Targauską („Išsiveržimas į laisvę“ , „Aš apginsiu Lietuvą“).

Konkurso nugalėtojams bus įteikti žadėtieji prizai.

O dar penkioms konkurso dalyvėms – Danutei Marcinkevičienei, Almai Paulauskienei, Aušrai Plytnikaitei, Linai Kleišmantienei ir Astai Kazakevičiūtei padovanosime po skėtį su Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos logotipu ir po leidinuką „Atrask Lietuvos archyvus. Discover Lithuanian Archives“ su Lietuvos vyriausiojo archyvaro autografu. Ačiū mūsų progimnazijos bendruomenei, palaikiusiai šią iniciatyvą!


Pirmokų diena

     Balandžio 27 d. Kelmės ,,Kražantės“ progimnazijoje vyko ,,Pirmokų diena“. Ryte mokytojos, Laima Antanaitienė ir Jovyta Akstinienė, laukė ne tik savo mokinių, bet ir jų tėvelių. Tėveliai ir mamytės atėjo kartu su savo vaikais rašyti dailyraščio. Vaikai džiaugėsi daug išmokę ir gebantys dailiai parašyti raideles. Puikiai sekėsi ir tėveliams. Pasirodo, kad jie nepamiršo rašymo pradmenų ir gali būti geri mokytojų pagalbininkai. Dailiausiai ir taisyklingiausiai dailyraštį parašė Kristina Ilgauskienė, Aušra Čiudovienė, Alina Mosteikienė, Gabrielė Katiliūtė, Kasparas Eitmantis, Domantas Čiudovas  (1a klasės). Reda Jurgėlienė, Aistė Jasulaitienė, Asta Trijonienė, Austėja Gailiūtė, Gustė Gėdminaitė, Meida Levickaitė (1b  klasės).

     12 valandą ,,Pirmokų šventė“ tęsėsi aktų salėje. Pirmokėliai norėjo pasakyti pačius gražiausius žodžius mamytėms bei tėveliams, padėkoti mokytojoms už tai, kad patys jau skaito ir rašo. Posmus lydėjo dainos ir šokis. Koncerto pabaigoje vaikai įteikė dovanėles tėveliams. Vėliau atėjusi ,,ABĖCĖLĖ“ atnešė pirmokų pažymėjimus, kuriuos įteikė mokyklos direktorė Laima Simėnienė.

     Mokytojos diplomais apdovanojo dailyraščio nugalėtojus ir padėkojo tėveliams už gražų bendradarbiavimą, dėmesį mokyklai ir savo vaikams.

     Tikimės, kad ši šventė taps tradicine ir kitais metais tėveliai kartu su savo antrokėliais jau rašys diktantą.

                                                                                               Pirmokų mokytojos Jovyta ir Laima

Vaizdai čia
Puslapis 1 iš 32 1 2 3 4 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.00 - 11.45
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.05 - 13.50
7 pamoka 13.55 - 14.40
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

Nėra naujų žinučių.
Atsitiktinė nuotrauka
Copyright © 2009-2014 Kelmės „Kražantės“ progimnazija
1589150 Kelmės „Kražantės“ progimnazija Unikalių apsilankymų

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor