2014-10-02 05:19
Meniu
Dienos Informacija
Vardadienius švenčia:
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
Comenius
Comenius
Olweus
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
Mukis
BMT
Bendroji informacija apie mokyklą

Mokyklos pavadinimas: Kelmės „Kražantės“ progimnazija

Mokyklos tipas: progimnazija

Juridinio asmens kodas: 190091812

Steigėjas, savininkas (dalininkai): Kelmės rajono savivaldybės taryba

Mokomoji kalba: lietuvių

Mokymo forma: dieninė

Mokyklos adresas: Vytauto Didžiojo 110, Kelmė (Vaizdas žemėlapyje)

Pašto kodas: LT - 86140

El. pašto adresas: krazantespagrmok@takas.lt

Telefonas: 8 (427) 61193

Mokyklos direktorius: Stasys Jokubauskas

Naujienos
Draugai šalia mūsųParašyta 2014-10-01
“Tyrėjų naktis 2014”Parašyta 2014-09-30
Rudens lygiadienisParašyta 2014-09-25
Kelmės „Kražantės“ progimnazijai reikalingas etikos mokytojasParašyta 2014-09-04
Sveikinimas rugsėjo 1-jaiParašyta 2014-08-29
Iki susitikimo!Parašyta 2014-06-12
Padėkos dienaParašyta 2014-06-10
Ekskursija Parašyta 2014-06-10
Mokytojų ekskursijaParašyta 2014-06-10
Virtuali pamokaParašyta 2014-06-04
Naktinė stovyklaParašyta 2014-06-02
,,Auginkime vieni kitus" veiklosParašyta 2014-06-02
Garbingo bėgimo maratonas Kelmės 530 m. jubiliejuiParašyta 2014-06-02
Gegužės mėn. draugiškiausi mokiniaiParašyta 2014-06-02
TauruoseParašyta 2014-05-28
20-asis koncertasParašyta 2014-05-26
Saviraiškos dienaParašyta 2014-05-26
,,Augti ir stiprėti"Parašyta 2014-05-23
Karjeros dienaParašyta 2014-05-20
Judrioji pertraukaParašyta 2014-05-20
,,Atrask Europą Kelmėje"Parašyta 2014-05-20
,,Žmogus, šalia kurio malonu būti"Parašyta 2014-05-07
Balandžio mėn. draugiškiausiParašyta 2014-05-07
,,Erškėtrožė" ŠiauliuoseParašyta 2014-05-07
Metodinė valanda ,,Netradicinė pamoka kitaip"Parašyta 2014-05-07
Rajonis dailyraščio ir diktanto konkursasParašyta 2014-05-07
Gamtos ir socialinių mokslų metodinė savaitėParašyta 2014-05-07
Motociklininkų apsilankymasParašyta 2014-04-29
,,Darom 2014"Parašyta 2014-04-29
Pradinių klasių mokinių ir mokytojų respublikinė konferencija ,,Noriu ...Parašyta 2014-04-29
Draugai šalia mūsų

Ir šiais mokslo metais tęsiame daugelio jau pamėgtą gražią ir linksmą tradiciją: renkame draugiškiausią mėnesio mokinį klasėje. Pats įvertinimas „Draugiškiausias“ jau daug pasako apie vaiką, jo vietą draugų tarpe. Ne vienam iš šių metų rugsėjinukų šis titulas nebe naujiena, tačiau „Draugiškiausio“ mokinio pažymėjimą jie, kaip  ir visi kiti, gavo pirmą kartą. Pažymėjimus sukūrė mokyklos sekretorė Giedrė. Esame jai labai dėkingi.

                         Rugsėjo mėnesio draugiškiausi mokiniai:

Aušra Beinorytė 3a, Augustė Abromavičiūtė 4b, Luka Bracevičiūtė 2a,

Laura Krikštanavičiūtė 4c, Džiugas Simanauskas 3b, Karolis Jurgilas 3c,

Justinas Redžius 4a, Vakarė Petkevičiūtė 2c, Urtė Marija Laurinavičiūtė 1b,

Gintė Vaičiūnaitė 1a, Danielė Šneidarytė 6c, Laura Jurgilaitė 6b, Ignė Gečaitė  5a, Karolina Balkaitytė 5b, Lukas Rimkus 8a, Renata Kundrotaitė 6a,

Patrikas Limantas 7c, Augustas Mendelis 5c, Eglė Jakštonytė 8b,

Deimantė Šaulytė 7a, Martyna Limantaitė 7b, Estela Grigalaitytė 2b,

Kamilė Jurgilaitė 8c

Sveikiname Jus ir džiaugiamės, kad esate šalia mūsų, kad Jūsų buvimas čia ir mus daro geresniais.


“Tyrėjų naktis 2014”

Rugsėjo 25 -26 dienomis  mokykloje  vyko keletas “Tyrėjų nakčiai 2014” skirtų renginių. Tai paroda- konkursas “Fantazuoju ir kuriu”, kurioje eksponuojami šeštokų sukurti fantastiški daiktai. Juos pamatyti galima biologijos kabinete. Buvo pristatyti du moksliniai darbai, 8b klasės mokiniai turėjo galimybę išsitirti savo gebėjimą perkelti dėmesį pagal V.T. Kozlovos  “Instrukcijos vykdymo” metodiką. Vienas įdomiausių, “Tyrėjų nakčiai” skirtų renginių, įvyko rugsėjo 25 dienos vėlų vakarą.  Į mokyklą susirinkę “Jaunųjų tyrėjų" būrelio nariai, kuriems vadovauja biologijos mokytoja Ilona Sutkienė,  tikėjosi teleskopų pagalba stebėti žėrintį dangų, tačiau dangus buvo apniukęs. Bet mes buvome tam pasiruošę ir numatę kitas, ne mažiau įdomias,  veiklas. Trys mokiniai: Povilas Saunorius, Kasparas Šimkevičius ir Rokas Karpavičius demonstravo savo atsineštus teleskopus, aiškino, kaip reikia su jais dirbti, pasakojo, kas juos paskatino domėtis astronomija.  Visi mokiniai galėjo teleskopu pasižvalgyti po apšviestą naktinį miestą. Vėliau žiūrėjome "Mokslo sriubos” naujausias laidas, žaidėme "Protmūšį". Visi  liko patenkinti renginiu ir nekantriai laukia kitos “Tyrėjų nakties”.

 

Gamtos ir biologijos mokytoja Ilona Sutkienė


Vaizdai iš renginio čia


Rudens lygiadienis
Rudens lygiadienis

Besisukantis ratu laikas atėjo prie meto, kai susilygina diena su naktimi. Rugsėjo 22 – oji –Rudens lygiadienis, Baltų vienybės diena. Jau ne pirmą kartą progimnazijos žygeiviai bei keletas etnokultūros pasirenkamojo dalyko penktokų dalyvavo šventėje ant įstabaus grožio bei turtingos praeities Graužikų kalno. Tai metas, kada reikia atsigręžti į praeitį, permąstyti  ryšį su savo šaknimis, tauta, susikaupti. Tai ir astronominio rudens pradžia, kuomet naktys pradeda ilgėti. Su šiltuoju metų periodu atsisveikinome versdamiesi atgal nuo laužo – šilumos, šviesos šaltinio. Saulę palydėjome sutartine ,,Nusleida saulelė vakare raudona“, tradiciniais šokiais, rateliais. Mokiniai prisidėjo prie šventės rengimo – rinko malkas laužams, rišo lygiadienio simbolį – šiaudinį ožį. Visa tai organizavo etnokultūros puoselėtojas Valdas Rutkūnas,  viešėjo žmonės iš įvairių Lietuvos vietų. Kitą dieną dalis mokinių vyko į naktišokius Drevernoje prie Kuršių marių.

Alma Paulauskienė


/2014/rudenslygiadienis.jpg


Kelmės „Kražantės“ progimnazijai reikalingas etikos mokytojas

Kelmės „Kražantės“ progimnazijai reikalingas etikos mokytojas ( 8 savaitinės pamokos). Atranka vyks 2014m. rugsėjo 5 d. 10,00 val. 215 kabinete.

 

Direktorius


Sveikinimas rugsėjo 1-jai

79-ąjį rugsėjį pasitinka mokinius mūsų mokykla. Šiandieniai pirmokai – proanūkiai tų, kurie prieš daug metų pirmą kartą pravėrė mokyklos duris. Tačiau jaudulys, išgirdus skambant mokyklinį skambutį ,vis toks pat...

Ši Rugsėjo 1-oji į mokyklą pakvies virš 500 siekiančių žinių, kūrybingų, judrių, linksmų vaikų. Su jauduliu širdyje  tėveliai patikės savo mylimiausius 45 dalijantiems meilę ir atsidavimą mokyklos pedagogams.

Šių mokslo metų Mokslo ir žinių kelionę pradėsime

                             visi kartu

     rugsėjo 1d. ,10 val. mokyklos kieme.


                         Administracija


Iki susitikimo!
                  Štai ir praėjo dar vieni mokslo metai mūsų progimnazijoje. Tikimės, jog jie buvo įdomūs, prasmingi ne tik mokiniams, bet ir mokytojams.  Linkime įspūdingos vasaros ir gero poilsio. Tad iki susitikimo rudenį!

Padėkos diena
      Birželio 11 d. progimnazijos aktų salėje vyko  Padėkos diena, į kuriąkasmet  kviečiami įvairių konkursų prizininkai, geriausiai besimokantys mokiniai ir jų tėveliai, mokytojai. Šiemet apdovanojimas ,,Mokyklos garbė" atiteko 7 c kl. mokinei Monikai Akstinaitei, kuri yra užėmusi daugybę prizinių vietų įvairiuose rajoniniuose ir respublikiniuose  konkursuose. Vadovų premiją pelnė 8 a kl. mokinys Ugnius Drazdovas.
         Žiūrėti nuotraukas

Ekskursija
             Birželio 10 d. grupė progimnazijos mokinių iškeliavo prie jūros kartu su mokyklos vadovais: direktoriumi S. Jokubausku, pavaduotojomis L. Simėniene ir R. Dovidaitiene. Tai tradicinė išvyka, keičiasi tik pakeliui lankomi objektai Žemaitijoje. Šiemet aplankytas pirmasis muziejus Lietuvoje – Dionizo Poškos Baubliai Bijotuose, pasigėrėta vaizdais nuo Sprūdės kalno, apžiūrėta Telšių katedra ir, žinoma, pabuvota pajūryje.
              A. Paulauskienė

Mokytojų ekskursija
         Progimnazijos mokytojai lankėsi Naisių vasaros teatro ir bendruomenės kultūros rūmuose, kur žiūrėjo šio teatro spektaklį ,,Beprotiškai fantastiškos maestro Vytauto Kernagio dainos". Vėliau vaikščiota po Baltų dievų ir inkilų muziejus, kurie išsidėstę beveik visoje kaimo teritorijoje.
         A. Paulauskienė

Virtuali pamoka

,,Kražantės“ progimnazija dalyvauja savanorystės projekte ,,Kam to reikia“. Projekto koordinatorė Laima Kareivienė  pasiūlė 8 c klasės mokiniams internetu stebėti „Barclays“ organizuotą 45 min. trukmės elektroninę pamoką  „Laužome stereotipus: kas iš tiesų yra IT?“. Pamokos metu Lina Vaitiekūnienė ir Aurimas Danielius, Barclays Technologijų Centro Lietuvoje darbuotojai, apžvelgė ir paneigė pagrindinius IT specialistą apibūdinančius stereotipus. Liudas Ubarevičius, SneakyBox kompanijos bendrasavininkis ir programuotojas, papasakojo kaip grupelė studentų, vedami savo idėjos, įsteigė kompiuterinių žaidimų kūrimo studiją ir sėkmingai leidžia žaidimus, kurie yra vertinami ir tarptautiniuose konkursuose.

L. Kareivienė

Žiūrėti nuotraukas


Naktinė stovykla
       

Progimnazijoje vyko mokinių ilgai lauktas renginys – naktinė stovykla 6-8 klasių mokiniams. Ją organizavo direktoriaus pavaduotojos Laima Simėnienė, Regina Dovidaitienė ir mokinių parlamentas, kuriam šiais mokslo metais vadovauja 7b klasės mokinė Egita Banevičiūtė.

Susirinkę skirtingų klasių naktinėtojai pirmiausia susipažino tarpusavyje. Įsikūrę antrojo aukšto koridoriuose, vaikai aktų salėje mokėsi liaudiškų šokių. Tai daryti juos mokė ir grojo akordeonu buvusių mokinių Lauryno ir Kasparo tėtis Donatas Zavadskis. Buvo labai smagu šokti, trypti ir dainuoti.

Vakarienei pasirinkta užsakomoji pica. Vėliau žiūrėjome siaubo filmą ,,Tamsus dangus“, rungtyniavome sportinėse kamuolio estafetėse. Stovyklautojai  šėlo diskotekoje, po kurios skanavome pačių iškeptų blynų su uogiene. Bandėme užmigti, bet tai pavyko tik nedaugeliui.

Naktinės stovyklos metu geriau pažinome vienas kitą, pasilinksminome, išmokome tradicinių šokių. Mokiniai džiaugiasi pačių pasiūlyta programa ir kad šios stovyklos tradicija tęsiama.

           Eglė Jakštonytė, Viktorija Augustytė, 7b
           Žiūrėti nuotraukas

Puslapis 1 iš 24 1 2 3 4 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.05 - 11.50
5 pamoka 12.10 - 12.55
6 pamoka 13.15 - 14.00
7 pamoka 14.05 - 14.50
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

viktorija petrylaite
2013-11-28
ka jus smiley

viktorija petrylaite
2013-11-28
laba visiems

Emuliukas
2013-10-02
Laba vakaruka smiley

Emuliukas
2013-08-03
Labuka visiem smiley

gustiki76
2013-05-08
labu

Šaukyklos archyvas
Copyright © 2009-2014 Kelmės „Kražantės“ progimnazija
1077652 Kelmės „Kražantės“ progimnazija Unikalių apsilankymų

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor