2016-05-25 04:18
Meniu
Facebook
Facebook
Dienos informacija
Vardadienius švenčia:
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
Comenius
Comenius
Olweus
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
Mukis
BMT
Bendroji informacija apie mokyklą

Mokyklos pavadinimas: Kelmės „Kražantės“ progimnazija

Mokyklos tipas: progimnazija

Juridinio asmens kodas: 190091812

Steigėjas, savininkas (dalininkai): Kelmės rajono savivaldybės taryba

Mokomoji kalba: lietuvių

Mokymo forma: dieninė

Mokyklos adresas: Vytauto Didžiojo 110, Kelmė (Vaizdas žemėlapyje)

Pašto kodas: LT - 86140

El. pašto adresas: krazantespagrmok@takas.lt

Telefonas: 8 (427) 61193

Mokyklos direktorius: l.e.p. Laima Simėnienė

Naujienos
Tarptautinis seminaras ,,Pasaulis ateina į klasę“Parašyta 2016-05-20
"Smalsučiai 2016"Parašyta 2016-05-19
,,Lietuva, tavim džiaugiuosi ir didžiuojuos!"Parašyta 2016-05-12
Pirmokų dienaParašyta 2016-05-05
Mamyčių dienai gėlytėsParašyta 2016-05-04
Renginys ,,Atspėk profesiją“Parašyta 2016-04-25
Akcija ,,DAROM 2016“Parašyta 2016-04-25
6a klasės netradicinės pamokos KauneParašyta 2016-04-19
Akcija Išvaduok Kražantės pakrantes nuo šiukšlių”Parašyta 2016-04-07
Pitagoro dienaParašyta 2016-04-05
Popietė ,,Būkim kartu – būkim draugais"Parašyta 2016-04-04
„Gražiausia sekundė“Parašyta 2016-04-04
Velykinės dekoracijosParašyta 2016-03-29
Savaitė be patyčiųParašyta 2016-03-29
Kelionė į Taliną, Stokholmą, RygąParašyta 2016-03-29
Viešnagė Dainų progimnazijojeParašyta 2016-03-25
Paminėtos Žemės ir Vandens dienosParašyta 2016-03-22
Plaukimo pamokos penktokamsParašyta 2016-03-22
,,Gerbkime žodį"Parašyta 2016-03-22
Lituanistinis renginysParašyta 2016-03-22
Robotikos būrelisParašyta 2016-03-22
Fotografijų konkurseParašyta 2016-03-10
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Parašyta 2016-03-10
KonferencijojeParašyta 2016-03-10
Raštingumo konkurseParašyta 2016-03-10
KvietimasParašyta 2016-02-24
Kviečiame švęsti kartu!Parašyta 2016-02-15
ParodojeParašyta 2016-02-15
Vasario 16-ojiParašyta 2016-02-15
,,Rašom!"Parašyta 2016-02-08
Tarptautinis seminaras ,,Pasaulis ateina į klasę“

,,Kražantės“ progimnazijos mokytojų ir mokinių delegacija (mokytojai: E. Antanaitis, L. Kareivienė, R. Navakauskienė, O. Raubienė, mokiniai: V. Barakauskaitė, D.Šaulytė, D.Ūksas, A. Veselov) dalyvavo tarptautiniame seminare ,,Pasaulis ateina į klasę“, kuris vyko  Latvijos Jaunpilio vidurinėje mokykloje. Seminare susitiko mokinių ir mokytojų delegacijos iš Estijos Machtrovskajos pagrindinės mokyklos bei Maskvos L. M. Dovatoro  mokyklos.

            Susitikimo metu  diskutuota apie pokyčius šalių švietimo sistemuose, naujųjų technologijų naudojimą ugdymo procese, mokymo sėkmes, aktyvius ugdymo metodus. Seminaro dalyviai apsilankė Rygos senamiestyje, susipažino su žymesniais architektūriniais paminklais. Taip pat turėjome unikalią galimybę dalyvauti šventiniuose renginiuose, nes gegužės 4 dieną  Latvijoje švenčiamas nepriklausomybės nuo TSRS deklaracijos paskelbimas.

            Seminaro metu mokiniai pristatė savo mokyklų tradicijas, veiklas, mokytojai pasidalino darbo patirtimi, metodais. Delegacijų dalyviai susipažino su Jaunpilio vidurinės mokyklos mokymo baze, stebėjo pamokas, diskutavo apie šiuolaikinių mokinių mokymo (si) poreikius ir galimybes, susitiko su Jaunpilio tarybos pirmininke L.Ginters.

            Daug dėmesio skirta neformaliam mokinių, mokytojų bendravimui: lankytasi amatų centre, teatralizuotos ekskursijos metu gvildenome viduramžių Jaunpilio pilies paslaptis, susipažinome su pilies istorija. Įdomiausia akcentas - viduramžių vakarienė nenaudojant jokių stalo įrankių. Po gausybės įspūdžių, seminaro dalyviai ilsėjosi eidami gamtos taku Kemerių nacionaliniame parke. Lieptų taku eiti įdomu – pelkė plyna, todėl gerai matomas jos gamtovaizdis su ežerėliais, stebima susiformavusi savita ekosistema.

            Tarptautinį seminarą vainikavo bendras dalyvių koncertas, kuriame puikiai pasirodė mūsų progimnazijos mokiniai. Danieliaus Ūkso sceninė laikysena ir Sting muzikos interpretacija saksofonu nepaliko abejingų,  Deimantė ir Viktorija su stilinga Arianos Grande daina ,,Big Sean – Best mistake“ pelnė žiūrovų ovacijas. Koncerto paskutinis numeris atiteko lietuvių delegacijos nariams, kurie vedami Viktorijos Barakauskaitės ir Danieliaus Ūkso pavyzdžio sušoko ,,Gransverą“ bei pakvietė kitų šalių mokinius ir mokytojus prisijungti bendram šokiui. Seminaro metu progimnazijos delegacijai labai padėjo Artem Veselov, kuris vertėjavo, bendravo su rusakalbiais mokiniais iš Maskvos, Estijos ir Latvijos.

           

                                           Laima Kareivienė           Vaizdai čia


"Smalsučiai 2016"

Gegužės 18 d. Tytuvėnų gimnazijoje vyko tradicinė 1-4 klasių mokinių saviraiškos diena „Smalsučiai 2016“. Joje dalyvavo ir mūsų progimnazijos komanda.

Renginys skirtas ugdyti mokinių saviraišką, smalsumą, lavinti mokinių mąstymą, pastabumą, vaizduotę, mokyti koncentruoti dėmesį, ugdyti draugiškumo ir bendravimo įgūdžius. Atlikdami užduotis mokiniai buvo labai aktyvūs. Dalyvių veiklos buvo vertinamos neformaliai ir taškais.

Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais.

 

 I. Dargienė, M. Liaugodienė

                                                   Vaizdai čia


,,Lietuva, tavim džiaugiuosi ir didžiuojuos!"

Minėdama Europos dieną, Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba skelbia fotografijų konkurso „Lietuva, tavim džiaugiuosi ir didžiuojuos!“ nugalėtojus

 

Kone du mėnesius interneto svetainėje www.archyvai.lt buvo galima balsuoti už fotografijų konkursui „Lietuva, tavim džiaugiuosi ir didžiuojuos!“ pateiktus darbus. Šiandien, minėdami Europos dieną, sveikiname šio konkurso nugalėtojus Vigiliją Grigienę („Ilgakasės Lietuvos dukros“, „Auksarankiai jaunieji meistrai“), Editą Žalnieriūnienę („Ypatinga diena“) ir Teisutį Targauską („Išsiveržimas į laisvę“ , „Aš apginsiu Lietuvą“).

Konkurso nugalėtojams bus įteikti žadėtieji prizai.

O dar penkioms konkurso dalyvėms – Danutei Marcinkevičienei, Almai Paulauskienei, Aušrai Plytnikaitei, Linai Kleišmantienei ir Astai Kazakevičiūtei padovanosime po skėtį su Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos logotipu ir po leidinuką „Atrask Lietuvos archyvus. Discover Lithuanian Archives“ su Lietuvos vyriausiojo archyvaro autografu. Ačiū mūsų progimnazijos bendruomenei, palaikiusiai šią iniciatyvą!


Pirmokų diena

     Balandžio 27 d. Kelmės ,,Kražantės“ progimnazijoje vyko ,,Pirmokų diena“. Ryte mokytojos, Laima Antanaitienė ir Jovyta Akstinienė, laukė ne tik savo mokinių, bet ir jų tėvelių. Tėveliai ir mamytės atėjo kartu su savo vaikais rašyti dailyraščio. Vaikai džiaugėsi daug išmokę ir gebantys dailiai parašyti raideles. Puikiai sekėsi ir tėveliams. Pasirodo, kad jie nepamiršo rašymo pradmenų ir gali būti geri mokytojų pagalbininkai. Dailiausiai ir taisyklingiausiai dailyraštį parašė Kristina Ilgauskienė, Aušra Čiudovienė, Alina Mosteikienė, Gabrielė Katiliūtė, Kasparas Eitmantis, Domantas Čiudovas  (1a klasės). Reda Jurgėlienė, Aistė Jasulaitienė, Asta Trijonienė, Austėja Gailiūtė, Gustė Gėdminaitė, Meida Levickaitė (1b  klasės).

     12 valandą ,,Pirmokų šventė“ tęsėsi aktų salėje. Pirmokėliai norėjo pasakyti pačius gražiausius žodžius mamytėms bei tėveliams, padėkoti mokytojoms už tai, kad patys jau skaito ir rašo. Posmus lydėjo dainos ir šokis. Koncerto pabaigoje vaikai įteikė dovanėles tėveliams. Vėliau atėjusi ,,ABĖCĖLĖ“ atnešė pirmokų pažymėjimus, kuriuos įteikė mokyklos direktorė Laima Simėnienė.

     Mokytojos diplomais apdovanojo dailyraščio nugalėtojus ir padėkojo tėveliams už gražų bendradarbiavimą, dėmesį mokyklai ir savo vaikams.

     Tikimės, kad ši šventė taps tradicine ir kitais metais tėveliai kartu su savo antrokėliais jau rašys diktantą.

                                                                                               Pirmokų mokytojos Jovyta ir Laima

Vaizdai čia
Mamyčių dienai gėlytės

Grupelė progimnazijos mokinių praėjusią savaitę sodino gyvas gėlytes, kurios buvo skirtos artėjančiai mamyčių dienai. Vaikai rašė gražius žodžius savo mamytėms ir nešėsi mažas staigmenėles namo. 


M. Liaugodienė

                                Vaizdai čia


Renginys ,,Atspėk profesiją“

Alisa nežinojo kelio, sutiko Katiną ir  klausia:

Gal malonėtumėte pasakyti, kur man reikia eiti?

Tai labai priklauso nuo to, kur nori patekti, - atsakė Katinas.

 Kad man nelabai svarbu, kur... -  tarė Alisa.

Tada jokio skirtumo, kur eisi, - atsakė Katinas.

 

Šia trumpa ištrauka iš Lewiso Carrollio pasakos ,,Alisa Stebuklų šalyje“  prasidėjo renginys ,,Atspėk profesiją“.  1-8 klasių mokiniai pristatė pasirinktą profesiją, kurios pavadinimą žiūrovams teko atspėti. Renginyje netrūko  dainų, vaidinimų, išradingų pristatymų.

Vaizdai čia


Akcija ,,DAROM 2016“

5-8 klasių mokiniai, mokytojai jau devintą kartą dalyvavo pilietinėje akcijoje ,,DAROM 2016“ . Kaip ir kiekvienais metais, akcija apjungė visus norinčius švarinti Kelmės miesto pušyną. Po talkos mokiniams dėkojo ir skania ,,kareiviška“ koše vaišino Kelmės girininkijos darbuotojai, girininkas Egidijus Želvys.

Vaizdai čia


6a klasės netradicinės pamokos Kaune

Balandžio 14 dieną 6a klasės mokiniai dalyvavo pamokose, kurios vyko netradicinėse aplinkose. Kauno IX forto muziejuje jie mokėsi istorijos, žmogaus anatomijos muziejuje – žmogaus kūno bei organų sandaros, batutų parke – kūno kultūros. Šios pamokos buvo netikėtos, intriguojančios, stebinančios, sudarančios sąlygas ne tradiciškai mokytis, o patirti nuotykį.

Ilona Sutkienė

                          Vaizdai čia


Akcija Išvaduok Kražantės pakrantes nuo šiukšlių”

Balandžio 5-osios dienos popietę mokyklos jaunųjų tyrėjų būrelio nariai, vadovaujami mokytojos Ilonos Sutkienės, kaip ir praėjusių metų pavasarį,  išsiruošė tvarkyti Kražantės upės pakrančių. Surinkome kelis didžiulius maišus įvairiausių šiukšlių: plastikinių ir stiklinių butelių, skardinių nuo gėrimų, cigarečių pakelių ir kt. „Pavyko“ rasti net surūdijusių kastuvų ir kitų „gėrybių“. Mokiniai švarino stačius upės krantus, rizikuodami išsimaudyti šaltame Kražantės vandenyje. Ypatingai kruopščiai darbavosi penktokas Jonas Seselskas ir šeštokė Fausta Užkuraitė, pririnkę po keletą maišų šiukšlių. Džiaugiamės, kad šiemet šiukšlių buvo gerokai mažiau, negu praėjusiais metais. Tikime, kad Kelmės gyventojai tampa sąmoningesni, labiau saugo gamtą – visų mūsų namus.

Būrelio vadovė  Ilona Sutkienė

Vaizdai čia

Kasmet Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje vyksta rajoninis aštuntų klasių Pitagoro dienos renginys.

 Tik šiais metais vyko per mokinių Velykų atostogas. Jame rajono mokyklų aštuntokų komandos sprendė kryžiažodį , susijusį su žymaus išminčiaus gyvenimu ir veikla. Dėliojo žodį „Pitagoras“ iš raidžių, gautų už teisingai atliktas užduotis.  Tikrinosi atliktų sprendimų teisingumą.

Geriausiai atliko visas užduotis ir laimėjo I vietą Tytuvėnų gimnazijos , 8b klasės komanda        (  matematikos mokytoja  Birutė  Daubaraitė), II vietą – Kelmės „Kražantės“ progimnazijos 8c klasės komanda (matematikos mokytoja Marijona Deimantienė), III – vietą Kelmės „Kražantės“ progimnazijos 8b klasės komanda (matematikos mokytoja Genė Mikalauskienė). Visos renginyje dalyvavusios komandos apdovanotos padėkos raštais ir velykiniais prizais, kuriuos parūpino  progimnazijos direktorė Laima Simėnienė ir  renginį organizavusios matematikos mokytojos.

                Pabaigoje komandos vieną kitai padovanojo simbolinius margučius , linkėdamos linksmų švenčių ir turiningų atostogų.

                 Nuoširdus ačiū mokiniams ir jų tėveliams, sutikusiems atostogų metu dalyvauti, pasirūpinti vaikų dalyvavimu  rajoninėje aštuntokų Pitagoro dienoje,  mokytojoms  atlydėjusioms vaikus, kolegei Birutei Daubaraitei už pagalbą renginio metu.

                        

  Vyr.  matematikos mokytoja  Marijona Deimantienė
Popietė ,,Būkim kartu – būkim draugais"

                Kelmės rajono socialiniai pedagogai po pamokų sukvietė 6-8 klasių mokinius į popietę ,,Būkim kartu – būkim draugais“. Popietėje dalyvavo Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos, Kolainių pagrindinio ugdymo skyriaus, Kelmės „Aukuro“ pagrindinės mokyklos, Pakražančio gimnazijos, Tytuvėnų jaunimo mokyklos, Kelmės „Kražantės“ progimnazijos, Maironių pagrindinės mokyklos, Liolių pagrindinės mokyklos ir Kelmės specialiosios mokyklos mokiniai, socialiniai pedagogai. Susitikimas prasidėjo linksmai, progimnazijos svečius dainomis pasveikino mokytojos Jolantos Jakubauskienės parengta mokinė Elzė Valčiukaitė ir mergaičių ansamblis. Sveikinimo žodį tarė progimnazijos direktorė Laima Simėnienė.  Vėliau kiekviena mokyklos komanda  prisistatė. Mokiniai dalyvavo viktorinoje, sprendė mąstymo, suvokimo, muzikines užduotis, analizavo situacijas. Aptarę viktorinos rezultatus, mokiniai ,,pateko“ į Lietuvos šaulių sąjungos Šiaulių apskrities generolo Povilo Plechavičiaus 6-osios rinktinės Tytuvėnų jaunųjų šaulių kuopos rankas. Įvairios užduotys, disciplina, taisyklės lėmė, kad visos komandos pasiekė puikių rezultatų. Po intensyvių pratybų mokiniai buvo vaišinami kareiviška koše. Atsisveikindami mokiniai kieme surengė flašmobą ,,Saulutė“, kaip draugiško buvimo kartu simbolį.

                 L. Kareivienė


Vaizdai čia


Puslapis 1 iš 32 1 2 3 4 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.05 - 11.50
5 pamoka 12.10 - 12.55
6 pamoka 13.15 - 14.00
7 pamoka 14.05 - 14.50
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

Nėra naujų žinučių.
Atsitiktinė nuotrauka
Copyright © 2009-2014 Kelmės „Kražantės“ progimnazija
1532402 Kelmės „Kražantės“ progimnazija Unikalių apsilankymų

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor