2015-01-25 20:12
Meniu
Dienos Informacija
Vardadienius švenčia:
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
BMT
BMT
Comenius
Comenius
Olweus
Comenius
Kuriame Lietuvos ateitį
BMT
Tinklas
Tinklas
Mukis
BMT
Bendroji informacija apie mokyklą

Mokyklos pavadinimas: Kelmės „Kražantės“ progimnazija

Mokyklos tipas: progimnazija

Juridinio asmens kodas: 190091812

Steigėjas, savininkas (dalininkai): Kelmės rajono savivaldybės taryba

Mokomoji kalba: lietuvių

Mokymo forma: dieninė

Mokyklos adresas: Vytauto Didžiojo 110, Kelmė (Vaizdas žemėlapyje)

Pašto kodas: LT - 86140

El. pašto adresas: krazantespagrmok@takas.lt

Telefonas: 8 (427) 61193

Mokyklos direktorius: Stasys Jokubauskas

Naujienos
Laisvės gynėjų dienaParašyta 2015-01-23
Meninio skaitymo konkursasParašyta 2015-01-15
Raštingiausio mokinio konkursasParašyta 2015-01-15
Kelmės „Kražantės“ progimnazijai skubiai reikalingas kūno kultūros mok...Parašyta 2015-01-05
Gruodžio mėnesio draugiškiausi mokiniaiParašyta 2015-01-05
2014 metus 5-8 klasių mokiniai palydėjo „sapnuodami “Parašyta 2015-01-05
Kalėdinis sveikinimasParašyta 2014-12-23
Sveikiname gamtos mokslų ir biologijos olimpiados nugalėtojusParašyta 2014-12-16
„Kalėdų belaukiant“Parašyta 2014-12-12
Žiniukų mūšisParašyta 2014-12-12
SVEIKINAME LAPKRIČIO MĖNESIO DRAUGIŠKIAUSIUS MOKINIUSParašyta 2014-12-02
„Jaunųjų tyrėjų“ būrelio išvyka į Šiaulių gyvūnų globos namusParašyta 2014-11-25
KvadratasParašyta 2014-11-24
Kalėdinė gerumo akcija ,,Kartu papuoškime miesto eglę“Parašyta 2014-11-24
Būk matomas, būk saugusParašyta 2014-11-19
Pakarčiamio kaime vyko rajoninė vokiečių kalbos stovyklaParašyta 2014-11-19
Žibintų šventėParašyta 2014-11-19
Penktokų krikštynosParašyta 2014-11-16
Mokiniai domisi versluParašyta 2014-11-16
Kaip didelis ąžuolas iš mažos gilės užauga?Parašyta 2014-11-11
Penktokų susitikimas su Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausiąja spe...Parašyta 2014-11-11
Pažintinis vizitas į Kelmės priešgaisrinę gelbėjimo tarnybąParašyta 2014-11-07
Kvadrato varžybosParašyta 2014-11-05
Anglų kalbos šventėParašyta 2014-11-05
Pradinių klasių mokytojų išvyka į Šiaulių „Rasos” progimnazijąParašyta 2014-11-04
Pradinių klasių mokytojų metodinės grupės metodinės dienos mokyklojeParašyta 2014-11-04
Spalio mėnesio draugiškiausiParašyta 2014-10-28
Pagalba policijaiParašyta 2014-10-27
Savanoriška akcija tęsiasiParašyta 2014-10-17
Susitikimas Žemaitės viešojoje bibliotekojeParašyta 2014-10-16
Laisvės gynėjų diena

Laisvės gynėjų dieną paminėjome įsijungdami į respublikinę akciją „Atmintis gyva , nes liudija“.  Nesvarbu, kad dar buvo tamsu ir lynojo ... Mokiniai, nešini žvakutėmis , rinkosi mokyklos kieme prie degančio simbolinio laužo. Istorijos mokytojas Henrikas Pocius priminė tos dienos įvykius . Mokinių parlamento nariai iš žvakučių išdėstė ugnies ratą , vaišino karšta arbata.

Vaizdai čia


Meninio skaitymo konkursas

         Šių metų sausio 17 d. minime ,,Anykščių šilelio“ autoriaus, poeto Antano Baranausko 180-ąsias gimimo metines. Progimnazijos lietuvių kalbos mokytojų metodinė grupė ta intencija surengė meninio skaitymo konkursą.

             Kol į aktų salę rinkosi šventės dalyviai, žiūrovai, skambėjo šiuolaikinė ,,Liūdnų slibinų“ daina žymiosios romantinės poemos žodžiais bei V. Kernagio ,,Dainu dainelę“ pagal A. Baranausko eilėraštį. Renginį vedusi grupės pirmininkė A. Paulauskienė pristatė vertinimo komisiją (direktoriaus pavaduotoja L. Simėnienė, mokytojos J. Seselskienė, A. Žičkienė, I. Kasparavičienė). Aštuntokė U. Paškevičiūtė priminė svarbiausius A. Baranausko gyvenimo ir kūrybos faktus. Meninę renginio dalį pradėjo dramos studija ,,Erškėtrožė“ mokytojos A. Žičkienės rengta kompozicija ,,Taip gyvens mumyse“ J. Žlabio-Žengės, Vl. Šimkaus, J. Vaičiūnaitės ir A. Baranausko kūrybos motyvais.  Na, o nugalėję seninį jaudulį, konkursinėje dalyje pasirodė 22 mokyklos skaitovai (5–8 kl.). Vieni deklamavo įvairių autorių eilėraščius, kiti rinkosi prozos tekstus.

          Komisija pabrėžė, jog šiemet buvo nemažai gerai perteikiančių kūrinius skaitovų, bet teko išrinkti geriausius, kurie atstovaus progimnazijai rajoniniame meninio skaitymo konkurse. Tai 8b kl. mokinė Urtė Barauskaitė (mokyt. A. Paulauskienė, talkino ir A. Žičkienė) ir 7a kl. mokinys Justinas Mažukna (mokyt. A. Paulauskienė), skaitantys netikrus padavimus. Taip pat rajoniniame renginyje bus rodoma ir minėta meninė kompozicija (E. Labinaitė, V. Jokubaitytė, G. Venckutė, P. Eitmantis, P. Jurgaitytė, V. Augustytė, U. Barauskaitė, R. Norvaišas).

              

                A. Paulauskienė

Vaizdai čia


Raštingiausio mokinio konkursas

         Sausio 15 d. SMC vyko rajoninis raštingiausio mokinio konkursas. Jame dalyvavo grupė mūsų progimnazijos mokinių, kurių lietuvių kalbos mokytojos yra Irena Kasparavičienė, Asta Žičkienė, Alma Paulauskienė. Tai penktokės Elzė Valčiukaitė, Venera Viktoria Ispiryan, Dora Heynold. Šeštųjų klasių grupėje varžėsi Jaunius Augustis, Enrika Dirbanauskaitė, Gabija Venckutė, septintųjų – Brigita Biliūtė, Aistė Gembutaitė ir aštuntųjų – Raminta Butkutė, Kotryna Aušrinė Karyznaitė, Monika Akstinaitė. Diktantai nebuvo lengvi, juose, kaip visuomet, būta ir rašybos bei skyrybos atvejų iš dar nespėto išeiti kurso, bet čia juk renkasi geriausi!

          Mūsų mokyklos mokiniai užėmė dvi prizines vietas šeštųjų klasių grupėje. Pirmoji (padariusi vieną klaidą) buvo 6b kl. mokinė Enrika Dirbanauskaitė (mokyt. I. Kasparavičienė), antrasis – (dvi klaidos) Jaunius Augustis iš 6a (mokyt. A. Paulauskienė). Didžiuojamės šiais raštingais šeštokais.

           Rajono raštingiausiu mokiniu tampa bet kurios klasės mokinys, kuris diktante (tekstai atitinka kiekvienos klasės lygį) nepadaro nei vienos klaidos. Šiemet raštingiausia yra kelmiškė Viktorija Povilaitytė (J. Graičiūno gimnazijos dvyliktokė, svajojanti studijuoti lietuvių kalbą). Sveikiname šią buvusią mūsų progimnazijos mokinę!

           A. Paulauskienė


Kelmės „Kražantės“ progimnazijai skubiai reikalingas kūno kultūros mokytojas

Kelmės „Kražantės“ progimnazijai skubiai reikalingas kūno kultūros mokytojas ( terminuota darbo sutartis).

Atranka vyks 2014 m sausio 7 d. 12,00 val. adresu V. Didžiojo g. 110, Kelmė, 215 kabinete.


Gruodžio mėnesio draugiškiausi mokiniai

Smagu ir saugu būti tarp gerų žmonių. Gera žinoti, kad šalia yra žmogus, kuris paguos, kai liūdna,  kvatosis kartu, kai abiems linksma, pasikalbės ir išklausys, kai to reikia. Svarbiausia, kad toks žmogus būtų...

 Gruodžio mėnesio draugiškiausi mokiniai:

APOSTOLIA ANALYTI-VAŠKELYTĖ – 1A, SKAISTĖ SAVICKAITĖ – 1B,

NANDAS NARAUSKAS -2A, URTĖ SESELSKAITĖ – 2B, DOMANTAS SAUNORIUS – 2C,

PAULINA PALUBINSKYTĖ – 3A, GABRIELĖ GAURILOVAITĖ – 3B, NERINGA URBELYTĖ 3C,

 MORTA VOLSKYTĖ – 4A, EIMANTAS REMEIKIS – 4B, SAULĖ JANKELIŪNAITĖ – 4C

LAURA PALUBINSKYTĖ – 5A, GEDIMINAS ŠČEGAUSKAS – 5B, MATAS MARKEVIČIUS – 5C,

MODESTAS PENIKAS 6A, ARTEM VESELOV – 6B, HERKUS MARIJUS GUDJONIS – 6C,

VIKTORIJA  BARAKAUSKAITĖ – 7A, EMILĖ RAČAITĖ – 7B, GRETA SONGAILAITĖ – 7C,

PAULINA BALTRUŠAITYTĖ – 8A, KAMILĖ MOSTEIKYTĖ – 8B, EVELINA ŠIMKUTĖ -8C


2014 metus 5-8 klasių mokiniai palydėjo „sapnuodami “

2014 metus 5-8 klasių mokiniai palydėjo „sapnuodami “ ... „Kalėdinis sapnas“ – taip vadinosi šių metų mokinių parlamento pasiūlyta tema mokinių pasirodymams.  Ir ko tik nesusapnavo...

Vaizdai čiaKalėdinis sveikinimas

Sveikiname gamtos mokslų ir biologijos olimpiados nugalėtojus

Gruodžio 9 dieną vyko 5-8 klasių mokinių gamtos mokslų ir biologijos mokyklinė olimpiada. Joje dalyvavo 22  mokiniai. Nugalėtojais tapo:  Matas Markevičius  (5c kl.), Dovydas Tučkus (6a kl.), Aistė Gembutaitė (7c  kl.) ir Monika Akstinaitė (8c kl.). Sveikiname juos ir tikimės, kad jie tinkamai atstovaus savo mokyklai rajoniniame olimpiados etape, kuris vyks jau kitais metais.

Ilona Sutkienė

Gamtos ir biologijos mokytoja

 


„Kalėdų belaukiant“

Gruodžio 5 dieną mokykloje vyko popietė „Kalėdų belaukiant“, kurioje dalyvavo 1-4 klasių mokiniai, lankantys vokiečių kalbos būrelį. Renginio vedėjos, 8 klasės mokinės, supažindino gausų susirinkusiųjų būrį su šventuoju Mikalojumi, jo gyvenimu ir papasakojo apie jį sklindančias  legendas. Jos taip pat papasakojo, kaip Vokietijoje paminima Mikalojaus (Nikolo) diena, gruodžio 6-oji. Didelei vaikų nuostabai salėje pasirodė ir pats Mikalojus, nešinas nuodėmių knyga,  su savo padėjėju juoduoju Pėteriu. Jis ne tik pagyrė mažuosius už jų gražius darbus, bet  ir  pagrūmojo  rykštele už netinkamus poelgius. Vaikai šventajam Mikalojui vardijo savo gerus darbus, deklamavo eilėraščius, dainavo daineles ir, žinoma, už tai gavo dovanėlių. Pažaidęs su mokinukais, Mikalojus išsiruošė atgal, pasiimdamas su savim didelę laiškų krūvą, kurią jis pažadėjo perduoti tikrajam Kalėdų seneliui.


Vaizdai čia


Žiniukų mūšis

Gruodžio 4 dieną  trylika ketvirtokų iš  Tytuvėnų, Užvenčio, Vaiguvos, Liolių, Pagryžuvio, Kelmės  lydimi savo mokytojų atvyko į „Kražantės“ progimnaziją išbandyti savo jėgas „Žiniukų mūšyje“. Šis konkursas mokykloje organizuojamas jau antrus metus. Kovos ginklas – mokinių žinios apie Lietuvą, jos istoriją, gamtą, papročius.

Konkursas  vyko keturiais etapais. Pirmame etape dalyviai turėjo atsakyti į klausimus, kurie prasidėjo žodžiais „Ar tiesa, kad... “ Ketvirtokai turėjo teisingai pasirinkti vieną iš dviejų atsakymo variantų „taip“  arba  „ne“. Po pirmojo etapo žaidimą paliko mažiausiai taškų surinkę penki žaidėjai. Antrajame etape dalyviai rinkosi vieną iš trijų galimų atsakymo variantų. Į trečiąjį etapą pateko tik keturi patys sumaniausieji dalyviai. Šiame etape video klausimą apie molį jiems uždavė Kelmės krašto muziejaus etnografė Lina Užomeckienė. Ketvirtokai turėjo įvardinti senovinius darbo įrankius, kuo greičiau atsakyti į pateiktus klausimus apie žymius žmones. Į finalą pateko Eglė Liekytė iš Vaiguvos Vlado Šimkaus vidurinės mokyklos ir Maja Abada iš Pagryžuvio  ikimokyklinio – pradinio ugdymo centro. Abi ketvirtokės žengė koja kojon, puikiai atsakinėjo į klausimus. Mūšį vieno taško skirtumu laimėjo Eglė iš Vaiguvos. Trečiąją vietą užėmė „Kražantės“ progimnazijos ketvirtokai Lukas Strelkauskis ir Ieva Jasėnaitė.

Konkursą „Žiniukų mūšis“ organizavo mokytojos metodininkės Lina Šimkevičienė, Milda Bagdonavičienė, Genovaitė Somaitė ir pavaduotoja Regina Dovidaitienė.

Džiaugėmės sulaukę svečių iš rajono mokyklų. Tikimės, kad ir kitais metais ketvirtokai norės išbandyti jėgas kovoje ir išrinkti patį sumaniausią, išradingiausią ketvirtoką.

Pradinių klasių mokytoja Genovaitė Somaitė


Vaizdai čia


SVEIKINAME LAPKRIČIO MĖNESIO DRAUGIŠKIAUSIUS MOKINIUS

SVEIKINAME LAPKRIČIO MĖNESIO DRAUGIŠKIAUSIUS MOKINIUS:

MATĄ RADIMONĄ  1a, KORNELIJĄ ŪKSAITĘ  1b

KAMILĘ GAVEIKAITĘ  2a, URTĘ BUTAUTAITĘ  2b, EMĄ MIKUTYTĘ  2c

LUKĄ BUTKŲ  3a, DOVYDĄ VILEIKĮ  3b, KAMILĘ JURGILAITĘ  3c

IEVĄ VASILIAUSKAITĘ  4a, RUGILĘ BAIKAUSKAITĘ  4b, INĄ AUKŠČIŪNAITĘ  4c

VILIŲ KUIZINĄ  5a, VIKTORIJĄ PETRYLAITĘ  5b, AGNĘ EITMANTYTĘ  5c

ROKĄ ABRUTĮ  6a, UGNIŲ BUGAVIČIŲ 6b, ĄŽUOLĄ JANUŠKĄ  6c

 KAJŲ SLAVINSKĄ 7a,  MODESTĄ SAUNORIŲ  7b, PAULIŲ DRISKŲ  7c

ARNOLDĄ MOCKŲ 8a, GUODĄ GUDJONYTĘ  8b, VISVALDĄ VIJŪNĄ  8c


Puslapis 1 iš 28 1 2 3 4 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Pamokų laikas
1 pamoka 08.00 - 08.45
2 pamoka 08.55 - 09.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.05 - 11.50
5 pamoka 12.10 - 12.55
6 pamoka 13.15 - 14.00
7 pamoka 14.05 - 14.50
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

viktorija petrylaite
2013-11-28
ka jus smiley

viktorija petrylaite
2013-11-28
laba visiems

Emuliukas
2013-10-02
Laba vakaruka smiley

Emuliukas
2013-08-03
Labuka visiem smiley

gustiki76
2013-05-08
labu

Šaukyklos archyvas
Copyright © 2009-2014 Kelmės „Kražantės“ progimnazija
1143925 Kelmės „Kražantės“ progimnazija Unikalių apsilankymų

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor